Tiendeo official website

Lewiatan gazetka

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z Lewiatan?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Lewiatan, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Lewiatan ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 11 gazetek od Lewiatan on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Lewiatan "Lewiatan gazetka" ważna od od 20/4 do do 4/5 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan
  • Logo Żabka

Lewiatan, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Lewiatan

W ofercie sklepów znajdziemy świeże owoce, warzywa, wędliny i wiele innych artykułów spożywczych. Dostępne są także produkty marki własnej opatrzone logo Lewiatan lub znakiem „Dobry produkt, dobra cena” – są to m.in.: słodycze, artykuły śniadaniowe czy przyprawy. Dostępna na Tiendeo.pl i w sklepach Lewiatan gazetka zawiera najnowsze promocje i okazje.

Ideą sieci jest pragnienie, żeby każdy sklep Lewiatan znajdował się blisko mieszkańców. Obecnie na terenie kraju działa prawie 3 tysiące sklepów Lewiatan, znajdziemy je w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Białobrzeg, Dynów, Olsztyn, Dobre Miasto, Zielona Góra, Świdnica czy Szczawno. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Sieć sklepów Lewiatan jest laureatem wielu nagród i wyróżnień - wśród nich wymienić warto Laur Konsumenta, Złoty Orzech czy tytuł Gazeli Biznesu.

Dostępna w sklepach Lewiatan oferta jest na bieżąco uzupełniana i poszerzana, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów.

Klienci bardzo sobie cenią obowiązujące w sklepach Lewiatan promocje i chętnie z nich korzystają.

Sieć Lewiatan działa w zgodzie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu i wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Sklepy Lewiatan Kielce to 18 placówek zlokalizowanych w najdogodniejszych dla mieszkańców miejscach.