Gazetka Stwórz wyśnione wnętrze

Ważny 2 dni

Szukasz najlepszych promocji z Carrefour?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Carrefour, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Carrefour ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 8 gazetek od Carrefour on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Carrefour "Gazetka Stwórz wyśnione wnętrze" ważna od 20/01/2023 do 29/01/2023 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan
  • Logo Żabka

Carrefour, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Carrefour?

Tajemnicą sukcesu w wypadku Carrefoura mogą być strzałki i ukryta w nich metafora. Logo Carrefour składa się z dwóch wskazujących przeciwne kierunki strzałek – czerwonej i niebieskiej, nieprzypadkowo w kolorach francuskiej flagi. Są one symbolem skrzyżowania (Carrefour po francusku to właśnie skrzyżowanie). Poza znaczeniem dosłownym mają także sugerować mnogość towarów do wyboru na półkach hipermarketu. Nie każdy zauważa, że puste miejsce pomiędzy strzałkami tworzy literę C; kiedy się ją już raz zobaczy, nie sposób jej nie widzieć.

Specjaliści są zgodni, że to co tworzy najlepsze znaki graficzne i identyfikacje wizualne to opowiedzenie ciekawej historii. Ukryte w strzałkach znaczenia znakomicie w tym pomagają.

Metaforyczna strzałka jest częścią logo FedEx – dopiero, gdy staje się wyraźna, możemy docenić ukryte przez projektanta znaczenie.Ważną strzałkę posiada też znane na całym świecie logo Amazon. Niektórzy widzą w niej uśmiech, ale mało kto zdaje sobie sprawię, że przebiega ona od litery A do Z, sugerując, że słynny amerykański sklep posiada w swoim asortymencie właściwie wszystko.

Carrefour: pierwszy sklep otwarty został w 1958 roku przy skrzyżowaniu w miejscowości Annecy. Marka posiada ponad 10 tysięcy sklepów w 34 krajach na 4 kontynentach. Pracuje dla niej oko 364 tysiące osób.

Specjaliści są zgodni, że to co tworzy najlepsze znaki graficzne i identyfikacje wizualne to opowiedzenie ciekawej historii. Ukryte w strzałkach znaczenia znakomicie w tym pomagają.
Metaforyczna strzałka jest częścią logo 
FedEx – dopiero, gdy staje się wyraźna, możemy docenić ukryte przez projektanta znaczenia.Ważną strzałkę posiada też znane na całym świecie logo Amazon. Niektórzy widzą w niej uśmiech, ale mało kto zdaje sobie sprawię, że przebiega ona od litery A do Z, sugerując, że słynny amerykański sklep posiada w swoim asortymencie właściwie wszystko.

Carrefour: pierwszy sklep otwarty został w 1958 roku przy skrzyżowaniu w miejscowości Annecy. Marka posiada ponad 10 tysięcy sklepów w 34 krajach na 4 kontynentach. Pracuje dla niej oko 364 tysiące osób.

Najpopularniejsze markety Carrefour to: Carrefour Bemowo w Warszawie, Carrefour Lublin przy Al. Witosa, Carrefour Zakopianka, Carrefour Kraków przy ul. Witosa, Carrefour Czyżyny i Carrefour Toruń przy ulicy Olsztyńskiej. Ich godziny otwarcia sa dogodne dla klientów.

Co ciekawe, dużą popularnością wśród klientów cieszą się dostępne w ofercie hipermarketów Carrfeour zabawki.

Hipermarket Carrefour jest miejsciem gdzie znajdziemy liczne promocje, wyprzedaże, wyjątkowe okazje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz programy lojalnościowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Promocje Carrefour najłatwiej śledzić na Tiendeo.pl.

Gazetka promocyjna Carrefour oraz aktualna oferta dostępne są zawsze na Tiendeo.pl.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Carrefour i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Supermarkety

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie