Tiendeo official website

Dla regionalnych smaków

Ważny 11 dni

Promocje Lidl

Szukasz najlepszych promocji z Lidl?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Lidl, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Lidl ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 5 gazetek od Lidl on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Lidl "Dla regionalnych smaków" ważna od od 6/6 do do 5/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Lidl, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Lidl?

Od października 2015 roku pracownicy supermarketów w Anglii, Szkocji i Walii zarabiają  przynajmniej 8,20 funtów za godzinę, natomiast w centrum Londynu stawka wynosi 9,35 funta za godzinę.

Living Wage czyli „minimum egzystencjalne” nie jest tym samym co płaca minimalna, którą ustanawia prawo. Wysokość „living wage” jest ustalana m.in. w zależności od realnych cen mieszkań i żywności w danym rejonie. Pomysł promowany jest przez fundację Living Wage jako narzędzie tzw. ekonomii społecznej, która zakłada realizowanie w biznesie nie tylko celów ekonomicznych ale także społecznych.
Według ekonomistów społecznych ustanowienie płacy minimalnej na poziomie adekwatnym do wymagań rynku ma pozytywny wpływ zarówno na rozwój gospodarki, jak i życie pracowników oraz lokalnej społeczności.

W ślad za Lidlem zaczynają iść także inne sieci supermarketów – Aldi ogłosił niedawno, że zamierza podnieść minimalne wynagrodzenie do 8,40 funtów za godzinę (9,45 za godzinę dla londyńczyków). Oprócz niego płacę podniosły także sieci Morrisons i Sainsbury. Nie wiadomo czy Lidl planuje wprowadzenie podobnych zmian w Polsce. 

Lidl: sieć powstała w 1973 roku w Niemczech. Marka zatrudnia 180 tysięcy osób w całej Europie, z czego 65 tysięcy w samych Niemczech. W Polsce działa 517 sklepów Lidl.

Living Wage czyli „minimum egzystencjalne” nie jest tym samym co płaca minimalna, którą ustanawia prawo. Jego wysokość ustalana jest m.in. w zależności od lokalnych cen mieszkań i żywności. Dotychczas zalecenia fundacji Living Wage stosowały głównie przedsiębiorstwa społeczne. Według działaczy społecznych ustanowienie płacy minimalnej na poziomie adekwatnym do wymagań rynku ma pozytywny wpływ na rozwój gospodarki, nie wspominając o życiu pracowników.

W ślad za Lidlem zaczynają iść także inne sieci supermarketów – Aldi ogłosił niedawno, że zamierza podnieść minimalne wynagrodzenie do 8,40 funtów za godzinę (9,45 za godzinę dla londyńczyków). Oprócz niego płacę podniosły także sieci Morrisons i Sainsbury.

 

Lidl: sieć powstała w 1973 roku w Niemczech. Marka zatrudnia 180 tysięcy osób w całej Europie, z czego 65 tysięcy w samych Niemczech. W Polsce działa 517 sklepów Lidl.

 

Lidl cieszy się sporą popularnością w dużych miastach: Lidl Warszawa, Lidl Poznań, Lidl Szczecin, Lidl Kraków czy Lidl Poznań są bardzo zatłoczonymi sklepami, jednak stanowią tylko część ogromnej sieci handlowej Lidl Polska, która liczy ponad 500 placówek.

Promocje w Lidlu to nic niezwykłego. W bogatym asortymencie sklepów znajdziemy warzywa i owoce, świeże pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, słodycze, napoje i wiele innych produktów przydatnych w codziennych sprawunkach.

Wysoką jakość produktów, które oferują sklepy Lidl potwierdzają liczne zdobyte certyfikaty. Firma nieustannie przeprowadza badania i analizy jakościowe, stawiając na bezpieczeństwo i zadowolenie swoich klientów. Dogodne godziny otwarcia Lidl to jeden z największych atutów sieci.

Ulotka Lidl jest doskonałym sposobem na szybkie zapoznanie się z najciekawszymi produktami; przejrzeć ją można na Tiendeo.pl.