Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Intermarche i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - Twoje miasto

Intermarche, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Intermarche

Jak większość supermarketów, także sklep Intermarche dba o to, aby oferować klientom produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach. Dlatego - jak w wielu sklepach także tutaj zdarzają się naprawdę atrakcyjne obniżki i promocje. Informacje o nich zawiera gazetka Intermarche znajdująca się na Tiendeo.pl.

Najpopularniejsze markety Intermarche to m.in.: Intermarche Szczecin, Intermarche Poznań, Intermarche Zawiercie, Intermarche Kraków, Intermarche Łódź czy Intermarche Warszawa. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sklepach Intermarche godziny otwarcia. Obok supermarketów Intermarche w całej Polsce działa także około 50 stacji paliw Intermarche.

Najlepsze pod względem jakości produkty w sklepach Intermarche oznaczane są tzw. Certyfikatem Selection. Informacje o nich zawiera gazetka promocyjna Intermarche.

Adresy sklepów, godziny otwarcia Intermarche oraz ulotka Intermarche dostępne są na Tiendeo.pl.

Markety Intermarche często organizują konkursy, w których wygrać można atrakcyjne nagrody; cieszą się one dużą popularnością wśród klientów, podobnie jak oferowane w Intermarche promocje.

Warto też wspomnieć o takich sklepach jak: Intermarche Zielona Góra, Intermarche Wrocław, Intermarche Bydgoszcz, Intermarche Gdańsk i Intermarche Sanok. Ich oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna gazetka Intermarche zawiera informacje o wszystkich wyjątkowych okazjach i przecenach obowiązujących w sklepach.