Znajdź Polomarket w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Polomarket

Polomarket

Sieć sklepów POLOmarket to jedna z niewielu sieci supermarketów zbudowana tylko i wyłącznie przy pomocy polskiego kapitału. POLOmarket na tym właśnie fakcie opiera swoją strategię marketingową i idąc za ciosem stara się kupować i sprzedawać tylko to co polskie i świeże, najlepiej lokalne. Gazetka POLOmarket dostępna jest na Tiendeo.pl.

Warzywa i owoce w POLOmarketach w większości pochodzą od polskich rolników i hodowców. Pieczywo wypiekane jest na miejscu w specjalnych piecach; firma korzysta także z usług lokalnych piekarni. Charakterystyczna jest także sprzedaż świeżego mięsa na wagę, zamiast popularnych w wielu sklepach produktów paczkowanych. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sieci POLOmarket godziny otwarcia sklepów.

Bogata oferta POLOmarket od lat przyciąga rzesze klientów - co ciekawe, sklepy POLOmarket odwiedza co miesiąc ponad 14 milionów klientów.

Ulotka POLOmarket i gazetka promocyjna POLOmarket znajdują się na Tiendeo.pl; dzięki nim łatwiej śledzić najnowsze promocje POLOmarket.

Popularne sklepy POLOmarket to m.in.: POLOmarket Warszawa, POLOmarket Kraków, POLOmarket Wrocław, POLOmarket Kłobuck i POLOmarket Toruń. Ich klienci mogą liczyć na bogatą ofertę i miłą obsługę.

Każdy sklep POLOmarket posiada w asortymencie wysokiej jakości produkty marek własnych, takich jak: Sunmilk, Złote Łany, Vertus, Frutessa czy Dobrowit.

Wyrażone o sieci POLOmarket opinie w Internecie potwierdzają, że jest to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w naszym kraju.

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.