Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Fotojoker i ekskluzywne oferty od Tiendeo Twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Elektronika i AGD - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach Fotojoker

Fotojoker

W ofercie sklepów Fotojoker znajdziemy usługi w zakresie fotografii cyfrowej, takie jak: fotoksiążka Fotojoker, fotokubki, kalendarze, drukowanie zdjęć, wizytówki, kartki okolicznościowe i wiele innych. Większość usług można zamawiać przez sklep internetowy E-Fotojoker. Dla tych, którzy chcą wywołać w Fotojoker zdjęcia, firma przygotowała wiele usług dodatkowych. 

W Polsce działa około 70 punktów handlowych, najpopularniejsze z nich to: Fotojoker Warszawa (Fotojoker Arkadia), Fotojoker Poznań, Fotojoker Kraków, Fotojoker Wrocław, Fotojoker ŁódźFotojoker Bydgoszcz, Fotojoker Olsztyn i Fotojoker Rzeszów.

Dostępna w sklepie Fotojoker fotoksiążka, to innowacyjna usługa, dzięki której można zatrzymać najważniejsze dla nas chwile i podzielić się nimi z bliskimi.

Sklep Fotojoker online to doskonały sposób na wygodne i bezpieczne zakupy w internecie; ponadto znajdziemy w nim atrakcyjne promocje i wyjątkowe okazje. Dostępna na Tiendeo.pl i na stronie Fotojoker gazetka prezentuje nowości w ofercie.

Dostępne w sklepach Fotojoker aparaty i znajdujące się w ofercie Fotojoker obiektywy pochodzą od czołowych światowych producentów, a profesjonalna obsługa chętnie doradzi, odpowie na wszystkie pytania i pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

W sklepach Fotojoker znajdziemy najwyższej klasy sprzęt fotograficzny takich renomowanych marek jak: Nikon, Canon, Sony, Olympus, Samsung, Fujifilm, Sigma czy Tamron. Obowiązujące w salonach i w sklepie internetowym Fotojoker promocje od lat przyciągają miłośników polowania na okazje.

Aktualny katalog i gazetka Fotojoker dostępne są na Tiendeo.pl.