Tiendeo official website
  • Logo Calzedonia
  • Logo Norauto
  • Logo Praktiker
  • Logo Meble Vox
  • Logo Galeria Świstak
  • Logo AGDom

Z jakich promocji mogę skorzystać w Jastrzębie-Zdrój?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Calzedonia, Norauto, Praktiker i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 544 aktualnych gazetek z Jastrzębie-Zdrój, pochodzących z 3002 różnych sklepów.

Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkały w nim 91 723 osoby. Miejscowość jest dużym ośrodkiem przemysłowym.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej miasta. W Jastrzębiu-Zdroju znajduje się większość popularnych sieci sklepów, takich jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, Kaufland, Żabka czy E. Leclerc. Ponadto działają tu sklepy zielarskie, wypożyczalnia samochodów, księgarnie, sklepy muzyczne, sklepy zoologiczne i inne specjalistyczne oraz wielobranżowe placówki handlowe. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Avans, RTV Euro AGD i Partner AGD RTV. Jastrzębie-Zdrój posiada dwie galerie handlowe: Galerię Zdrój i Galerię Jastrzębie.

W mieście działają cztery hotele, niektóre z nich, oprócz noclegów, oferują zabiegi spa. Do najciekawszych atrakcji turystycznych Jastrzębia-Zdroju należą: Park Zdrojowy, klasycystyczny pałac oraz zabytkowe kościoły. Przebiega tędy kilka szlaków pieszych i rowerowych. Miłośnicy filmów znajdą coś dla siebie w repertuarze kina Centrum, zlokalizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury.