Tiendeo official website
  • Logo Calzedonia
  • Logo Norauto
  • Logo Meble Vox
  • Logo Batica
  • Logo Galeria Świstak
  • Logo My Shop

Z jakich promocji mogę skorzystać w Bielsko-Biała?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Calzedonia, Norauto, Meble Vox i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 641 aktualnych gazetek z Bielsko-Biała, pochodzących z 3069 różnych sklepów.

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała jest miastem w województwie śląskim, leży u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą.
Bielsko-Biała formalnie powstało 1 stycznia 1951 z połączenia Bielska, miejscowości należącej do Śląska Cieszyńskiego oraz Białej, miejscowości małopolskiej. 

Według danych ze stycznia 2013 roku w Bielsku-Białej mieszka ok. 174 370 osób (23 miejsce w Polsce). Powierzchnia miasta wynosi 124,51 km² (18 miejsce w Polsce). 

Największe centrum handlowe w Bielsku-Białej to Galeria Sfera, położona przy ul. Mostowej, w miejscu dawnych fabryk włókienniczych. Galeria Sfera jest największym centrum handlowym województwa śląskiego. Drugą pod względem wielkości galerią handlową jest Sarni Stok, położony przy drodze wyjazdowej w kierunku Katowic. Inne centra handlowe to Pasaż Tesco przy ul. Warszawskiej, Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej. 

W Bielsku - Białej znajduje się kilka hipermarketów: Tesco, Carrefour, Real, Auchan, Macro Cash and Carry, Kaufland, Castorama, Leroy Merlin. Głównym pasażem handlowym miasta jest ul. 11 Listopada