Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Środa Wielkopolska?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 322 aktualnych gazetek z Środa Wielkopolska, pochodzących z 1039 różnych sklepów.

Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie średzkim. Mieszka w nim około 22 tysiące osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Środa Wielkopolska.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Środzie Wielkopolskiej działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, PSS Społem, Dino, Merkury Market czy Piotr i Paweł. Multimedia i sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Avans, Media Expert i RTV Euro AGD, a komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Środzie Wielkopolskiej znajdziemy sklep elektryczny, sklep zoologiczny i wiele innych placówek handlowych.

Środa Wielkopolska to także imprezy, koncerty, ciekawe zabytki i rozrywka. Przy ulicy Dąbrowskiego działa kino Baszta, wyświetlające filmy w technologii 3D. Z atrakcji turystycznych należy wymienić: rynek z historycznym układem urbanistycznym starego miasta, ratusz z XIX wieku, późnogotycką kolegiatę farną, neoromański kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa z XIX wieku, wieżę ciśnień i zespół dworski z XIX wieku. Dużą popularnością cieszy się także działająca kolej wąskotorowa. Ofertę Środy Wielkopolskiej uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Almarco, zajazdy i pokoje gościnne.