Najlepsze promocje w Sieradzu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Sieradzu Zobacz więcej

Sieradz

Sieradz położony jest w województwie łódzkim nad Wartą, która tworzy na jego terenie i okolicach Kotlinę Sieradzką. Według danych z 2010 roku miasto liczyło 44 018 mieszkańców. Znajdują się tu fabryki: leków (Medana) oraz betonu (Ytong).

W Sieradzu działają dwa większe centra handlowe: Galeria Dekada Sieradz zlokalizowana w centrum miasta oraz Galeria Sieradzka mieszcząca się przy trasie wylotowej na Wrocław. Ponadto funkcjonuje tu Centrum Handlowe Pod Wieżą oraz Galeria Rondo. Multimedia i sprzęt elektroniczny kupić można w salonach Media Expert, RTV Euro AGD i Avans. Zakupy spożywcze zrobimy w supermarkecie Kaufland lub w sklepach Biedronka czy Lidl.

Z Sieradza biegnie kilka interesujących szlaków turystycznych: szlak „Walk nad Wartą 1939 r.” o długości 54 km, szlak „Zabytkowych Dworków Ziemi Sieradzkiej” o długości 45 km, szlak „Władysława Reymonta” o długości 35 km oraz rowerowy szlak „Sieradzka Eska” o długości 109 km.

Odbywa się tutaj także jedna z najstarszych cyklicznych imprez biegowych w Polsce – Biegi uliczne w Sieradzu. Biorą w niej udział amatorzy i zawodowcy z kraju i zagranicy, a od 2002 roku także niepełnosprawni na wózkach.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.