Moda Dziecięca

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Tchibo i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Dom i meble

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Dom i meble - twoje miasto

Tchibo, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Tchibo?

Masala w języku hindi oznacza przyprawę, a sam napój pijany jest w domach, restauracjach i biurach w całych Indiach. Nie ma jednygo jedynego prawdziwego przepisu na Masala Chai. Przygotowywanie zaczyna się zazwyczaj od podgrzania mieszanki przypraw jak kardamon, cynamon, imbir, anyż czy pieprz. Nastepnie  dodaje się mleko i miód (lub cukier), a na końcu herbatę. Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

 

Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

Uruchomiony w 2008 roku sklep internetowy Tchibo jest jedną z dziesięciu najpopularniejszych witryn w Polsce.

Stacjonarne sklepy Tchibo zlokalizowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w dużych miastach. Obok kawy w można w nich kupić około 2000 unikatowych produktów rocznie. Zaprojektowano je wyłącznie dla Tchibo. Są wśród nich ubranka dla dzieci, sprzęty kuchenne, ubrania dla kobiet, ubrania dla mężczyzn, serwisy do kawy, artykuły łazienkowe.

Dostępne w Tchibo ubrania projektowane są w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami; firma dokłada starań aby ich cena pozostawała przystępna.

Gazetka Tchibo znajduje się na Tiendeo.pl, można w niej przeczytać o aktualnych promocjach i nowościach w ofercie.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne