Tiendeo official website

Wakacyjne porządki

Ważny 26 dni

Promocje Tchibo

Szukasz najlepszych promocji z Tchibo?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Tchibo, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Tchibo ani żadnych innych sklepów z kategorii Dom i meble w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 5 gazetek od Tchibo on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Tchibo "Wakacyjne porządki" ważna od od 19/6 do do 20/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Dom i meble

  • Logo Action
  • Logo Agata Meble
  • Logo JYSK
  • Logo IKEA
  • Logo Bodzio
  • Logo Meble Wójcik

Tchibo, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Tchibo?

Masala w języku hindi oznacza przyprawę, a sam napój pijany jest w domach, restauracjach i biurach w całych Indiach. Nie ma jednygo jedynego prawdziwego przepisu na Masala Chai. Przygotowywanie zaczyna się zazwyczaj od podgrzania mieszanki przypraw jak kardamon, cynamon, imbir, anyż czy pieprz. Nastepnie  dodaje się mleko i miód (lub cukier), a na końcu herbatę. Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

 

Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

Uruchomiony w 2008 roku sklep internetowy Tchibo jest jedną z dziesięciu najpopularniejszych witryn w Polsce.

Stacjonarne sklepy Tchibo zlokalizowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w dużych miastach. Obok kawy w można w nich kupić około 2000 unikatowych produktów rocznie. Zaprojektowano je wyłącznie dla Tchibo. Są wśród nich ubranka dla dzieci, sprzęty kuchenne, ubrania dla kobiet, ubrania dla mężczyzn, serwisy do kawy, artykuły łazienkowe.

Dostępne w Tchibo ubrania projektowane są w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami; firma dokłada starań aby ich cena pozostawała przystępna.

Gazetka Tchibo znajduje się na Tiendeo.pl, można w niej przeczytać o aktualnych promocjach i nowościach w ofercie.