Znajdź Tchibo w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Dom i meble

Coś ciekawego o sklepach Tchibo

Co ciekawego w Tchibo?

Masala w języku hindi oznacza przyprawę, a sam napój pijany jest w domach, restauracjach i biurach w całych Indiach. Nie ma jednygo jedynego prawdziwego przepisu na Masala Chai. Przygotowywanie zaczyna się zazwyczaj od podgrzania mieszanki przypraw jak kardamon, cynamon, imbir, anyż czy pieprz. Nastepnie  dodaje się mleko i miód (lub cukier), a na końcu herbatę. Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

 

Może być to herbata czarna lub zielona, ważne jednak aby czarnej herbaty nie parzyć zbyt długo ponieważ napój nabiera gorzkiego posmaku. 

Tchibo: założone w 1949 roku w Niemczech. Obecnie działa ok. tysiąc sklepów i 22 tysiące tzw. półek, gdzie dostępne są różnorodne towary. Siedziba firmy mieści się w Hamburgu.

Uruchomiony w 2008 roku sklep internetowy Tchibo jest jedną z dziesięciu najpopularniejszych witryn w Polsce.

Stacjonarne sklepy Tchibo zlokalizowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w dużych miastach. Obok kawy w można w nich kupić około 2000 unikatowych produktów rocznie. Zaprojektowano je wyłącznie dla Tchibo. Są wśród nich ubranka dla dzieci, sprzęty kuchenne, ubrania dla kobiet, ubrania dla mężczyzn, serwisy do kawy, artykuły łazienkowe.

Dostępne w Tchibo ubrania projektowane są w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami; firma dokłada starań aby ich cena pozostawała przystępna.

Gazetka Tchibo znajduje się na Tiendeo.pl, można w niej przeczytać o aktualnych promocjach i nowościach w ofercie.

Inne sklepy z kategorii Dom i meble - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.