Tiendeo official website

- 60%

Ważny 9 dni

Szukasz najlepszych promocji z Meble Vox?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Meble Vox, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Meble Vox ani żadnych innych sklepów z kategorii Dom i meble w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Meble Vox on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Meble Vox "- 60%" ważna od od 9/4 do do 23/4 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Dom i meble

  • Logo JYSK
  • Logo Agata Meble
  • Logo Black Red White
  • Logo Bodzio
  • Logo Abra
  • Logo IKEA

Meble Vox, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Meble Vox

Od wielu lat dużą popularnością wśród klientów cieszą się meble młodzieżowe Vox - ich funkcjonalność zadowoli rodziców, a ciekawy design i innowacyjne rozwiązania przypadną do gustu nastolatkom. W ofercie dostępne są także liczne artykuły młodzieżowe, takie jak: lampy, wieszaki czy organizery.

Dla wymagających powstała kolekcja Meble Vox Modern, czerpiąca z włoskiego stylu. Minimalistyczna forma i funkcjonalność, a także możliwość dowolnej aranżacji modułów sprawiają, że klienci chętnie sięgają po meble z tej kolekcji. Z kolei Meble Vox dla dzieci zaprojektowali specjaliści, którzy doskonale znają potrzeby najmłodszych.

Meble dziecięce Vox powstają przy współpracy naukowców, specjalistów z różnych dziedzin i samych użytkowników - wszystko to zgodnie z koncepcją design thinking, która zakłada, że meble powinny być jak najbardziej osobiste.

Salony Vox znajdują się w wielu dużych miastach, wymienić można choćby Meble Vox Warszawa przy Jagiellońskiej, Meble Vox Wrocław, Meble Vox Kraków czy Meble Vox Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Klienci którzy zakupili meble dla dzieci Vox zamieszczają w sieci opinie potwierdzające, że Vox to sprawdzona marka, dzięki której ich pociechy mogą spać, bawić się i uczyć w całkowitym komforcie.

Warto też wspomnieć o salonach Meble Vox Katowice, Meble Vox Lublin i Meble Vox Szczecin. Są one ulokowane w dobrych komunikacyjnie miejscach, a profesjonalna obsługa chętnie doradzi i pomoże w dokonaniu wyboru.

Hitem sezonu są meble kuchenne Vox - w warszawskim i poznańskim salonie dostępne są kuchnie renomowanej niemieckiej firmy Nobilia.