Tiendeo official website

Oferta dziecięca

Ponad miesiąc

Promocje Agata Meble

Szukasz najlepszych promocji z Agata Meble?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Agata Meble, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Agata Meble ani żadnych innych sklepów z kategorii Dom i meble w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 3 gazetek od Agata Meble on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Agata Meble "Oferta dziecięca" ważna od od 6/6 do do 30/9 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Dom i meble

  • Logo Action
  • Logo Agata Meble
  • Logo JYSK
  • Logo IKEA
  • Logo Meble Wójcik
  • Logo Bodzio

Agata Meble, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Agata Meble?

Mało kto wie, że Polska jest światowym liderem w eksporcie mebli. W tej kategorii ustępujemy tylko Chinom, Włochom i USA. Co ciekawe, przy okazji polski przemysł meblowy promuje za granicą polskie imiona - na przykład imię Agata. 

Wśród polskich marek meblowych znajdziemy także Bodzia – zdrobnienie od Bogdana, Rafka czy Witka. Warto dodać, że chociaż Centrum Witek zawiera w sobie imię męskie, to tak naprawdę nazwa pochodzi od nazwiska założycielki, Karoliny Witek.

Polska branża meblarska rozwija się obecnie pięć razy szybciej niż Unia Europejska. Producenci specjalizują się głównie w meblach tapicerowanych.

Agata Meble: marka powstała w 1952 roku, w 1994 roku zmieniono nazwę Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „Agata”. Firma posiada salony w 18 miejscowościach w całym kraju.

Na dzień dzisiejszy Agata Meble współpracuje z ponad 250 producentami mebli z całej Polski. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów są meble kuchenne Agata. Na stronie internetowej można znaleźć atrakcyjne rabaty na wybrane kuchnie.

Warto wiedzieć, że dostępne w salonach Agata Meble narożniki występują w trzech kategoriach: basic, comfort i prestige, w zależności od potrzeb klientów.

Salon meblowy Agata Meble Wrocław zlokalizowany jest w pobliżu obwodnicy miasta, dzięki czemu łatwo tam dojechać.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: Agata Meble Płock, Agata Meble Kalisz, Agata Meble Bielsko czy Agata Meble Opole. Klienci znajdą tam liczne promocje i usługi dodatkowe takie jak: montaż, transport czy rozłożenie płatności na raty.

Dostępne w salonach Agata Meble promocje od lat przyciągają miłośników okazji. Ponadto zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym Agata Meble. Znajdziemy w nim m.in.: oświetlenie, dekoracje, zegary, meble, akcesoria do kuchni, dywany, artykuły sezonowe i wiele innych atrakcyjnych produktów.

Aktualna gazetka Agata Meble i promocje znajdują się na Tiendeo.pl.