Ulubione

Promocje Agata Meble, katalog i oferta

Ulubione

Agata Meble i katalogi z kategorii Dom i meble w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Agata Meble do Ulubionych
Oferty Agata Meble na ulotce Opole
KUPON
Dodaj Agata Meble do Ulubionych
Oferty Agata Meble na ulotce Opole
KUPON

Zobacz więcej ofert

(7)

Coś ciekawego o sklepach Agata Meble

Co ciekawego w Agata Meble?

Mało kto wie, że Polska jest światowym liderem w eksporcie mebli. W tej kategorii ustępujemy tylko Chinom, Włochom i USA. Co ciekawe, przy okazji polski przemysł meblowy promuje za granicą polskie imiona - na przykład imię Agata. 

Wśród polskich marek meblowych znajdziemy także Bodzia – zdrobnienie od Bogdana, Rafka czy Witka. Warto dodać, że chociaż Centrum Witek zawiera w sobie imię męskie, to tak naprawdę nazwa pochodzi od nazwiska założycielki, Karoliny Witek.

Polska branża meblarska rozwija się obecnie pięć razy szybciej niż Unia Europejska. Producenci specjalizują się głównie w meblach tapicerowanych.

Agata Meble: marka powstała w 1952 roku, w 1994 roku zmieniono nazwę Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „Agata”. Firma posiada salony w 18 miejscowościach w całym kraju.

Na dzień dzisiejszy Agata Meble współpracuje z ponad 250 producentami mebli z całej Polski. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów są meble kuchenne Agata. Na stronie internetowej można znaleźć atrakcyjne rabaty na wybrane kuchnie.

Warto wiedzieć, że dostępne w salonach Agata Meble narożniki występują w trzech kategoriach: basic, comfort i prestige, w zależności od potrzeb klientów.

Salon meblowy Agata Meble Wrocław zlokalizowany jest w pobliżu obwodnicy miasta, dzięki czemu łatwo tam dojechać.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: Agata Meble Płock, Agata Meble Kalisz, Agata Meble Bielsko czy Agata Meble Opole. Klienci znajdą tam liczne promocje i usługi dodatkowe takie jak: montaż, transport czy rozłożenie płatności na raty.

Dostępne w salonach Agata Meble promocje od lat przyciągają miłośników okazji. Ponadto zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym Agata Meble. Znajdziemy w nim m.in.: oświetlenie, dekoracje, zegary, meble, akcesoria do kuchni, dywany, artykuły sezonowe i wiele innych atrakcyjnych produktów.

Aktualna gazetka Agata Meble i promocje znajdują się na Tiendeo.pl.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Agata Meble i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności