Tiendeo official website

Gwarancja najniższej ceny

Ważny 9 dni

Promocje JYSK

Szukasz najlepszych promocji z JYSK?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w JYSK, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od JYSK ani żadnych innych sklepów z kategorii Dom i meble w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od JYSK on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki JYSK "Gwarancja najniższej ceny" ważna od od 19/6 do do 3/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Dom i meble

  • Logo Action
  • Logo Agata Meble
  • Logo JYSK
  • Logo IKEA
  • Logo Bodzio
  • Logo Meble Wójcik

JYSK, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Jysk?

Według poradnika Jysk najzdrowiej spać na plecach. Poszczególne części ciała jak głowa, szyja i kręgosłup pozostają wtedy w neutralnej pozycji, a swobodny dopływ powietrza ułatwia oddychanie i przeciwdziała zmarszczkom. Dla osób spiących na plecach najlepsza jest poduszka wypełniona pierzem lub puchem. 
Drugą relatywnie zdrową pozycja podczas snu jest jednocześnie ta najbardziej powszechna – według ekspertów Jysk - czyli spanie na boku. W tym wypadku optymalną poduszką jest poduszka wypełniona naturalnym lateksem. 

Spanie na brzuchu jest niezdrowe: powoduje nieprawidłowe napięcie mięśni i stawów, ucisk na żołądek i ogólnie utrudnia oddychanie i prawidłowy odpoczynek podczas snu.

Przy wyborze poduszki należy kierować się kilkoma prostymi zasadami. Ważne jest, żeby utrzymywała głowę w neutralnej pozycji, czyli w takiej gdzie szyja będzie naturalnym przedłużeniem kręgosłupa. Według Jysk na bóle szyi najlepsze są poduszki z wypełnieniem piankowym lub lateksowym.

Jeśli ból szyi nie przechodzi mimo, że zadbaliśmy o prawidłową poduszkę warto zastanowić się nad innymi jego przyczynami. Kręgosłup szyjny może nam doskwierać z różnych powodów: złej pozycji przy biurku, niewygodnego łóżka czy wady postawy.

Jysk: marka powstała w 1979 roku w Danii. Obecnie firma posiada ponad 2200 sklepów w 37 krajach i zatrudnia ok. 18,500 osób.

Najpopularniejsze markety w kraju to: Jysk Warszawa, Jysk Kraków, Jysk Lublin, Jysk Bydgoszcz, Jysk Szczecin, Jysk Poznań i Jysk Olsztyn. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Obowiązujące w marketach Jysk promocje sprawiają, że klienci chętnie robią w nich zakupy.

Ciekawostką jest geneza nazwy sklepu. Słowo Jysk w języku duńskim oznacza Jutlandię, region na Półwyspie Jutlandzkim oraz jego mieszkańców. Sklep Jysk jest zatem połączeniem skromności, dokładności i uczciwości - wartości, które Lars Larsen chciałby skojarzyć z marką.

Klienci sklepu bardzo wysoko oceniają znajdujące się w ofercie Jysk komody - chwalą przystępne ceny i funkcjonalne rozwiązania.

Warto też wspomnieć o sklepach: Jysk Białystok, Jysk Katowice i Jysk Gdańsk. Na klientów czeka fachowa obsługa, która chętnie pomoże w dokonaniu wyboru.

Dział Jysk Meble Ogrodowe zawiera szeroki wybór stołów, krzeseł, leżaków, parasoli i innych mebli oraz gadżetów przydatnych w przydomowym ogrodzie.

Gazetka Jysk i aktualna oferta sklepu dostępne są na Tiendeo.pl. Dzięki temu w każdej chwili możesz oglądać meble Jysk, wszystkie inne akcesoria do domu dostępne w sklepie oraz najświeższe promocje z katalogu.