Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Praktiker i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Budownictwo i ogród - Twoje miasto

Praktiker, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Praktiker

Oferta Praktiker podzielona jest na kilka działów: ogród, wnętrza, narzędzia, budowa i remont, artykuły gospodarcze. Swoim klientom specjaliści Praktikera zawsze oferują fachowe porady i wskazówki co do tego, co najlepiej kupić i jak poradzić sobie z konkretnym problemem budowlanym.

Znajdujące się w ofercie Praktiker meble ogrodowe to także prawie trzymetrowe domki dla dzieci, w których pociechy mogą przeżywać wspaniałe przygody.

Pierwszy w Polsce market Praktiker otwarto w Jankach pod Warszawą w 1997 roku, do dziś jest ich już 24 - najpopularniejsze z nich to: Praktiker WrocławPraktiker PoznańPraktiker WarszawaPraktiker OlsztynPraktiker RzeszówPraktiker LublinPraktiker Katowice i Praktiker Kraków. Warto zaznaczyć, że godziny otwarcia Praktier są bardzo dogodne.

Sklep internetowy Praktiker Online jest miejscem, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje i wyjątkowe okazje. Praktiker był pierwszym w Polsce marketem budowlanym, którzy otworzył sklep online (w 2011 roku).

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Praktiker RybnikPraktiker RadomPraktiker ZabrzePraktiker PiłaPraktiker LesznoPraktiker KielcePraktiker ŁódźPraktiker CzęstochowaPraktiker Grudziądz czy Praktiker Gdańsk. Ich klienci mogą skorzystać takich usług dodatkowych jak: stolarka, zamówienia specjalne, transport czy raty.

Klienci marketów najchętniej kupują dostępne w ofercie Praktiker drzwi, a także panele podłogowe Praktiker, meble kuchenne Praktiker. Dużą popularnością cieszą się także znajdujące się w marketach Praktiker lampy i dostępne w ofercie Praktiker tapety.

Regularnie wydawany jest katalog Praktikergazetka promocyjna Praktiker, której aktualną wersję zawsze można znaleźć na Tiendeo.pl.