Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Praktiker.

Szukasz najlepszych promocji z Praktiker?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Praktiker, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Praktiker ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Praktiker i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Budownictwo i ogród jak na przykład ulotka z Łazienkaplus.pl "Promocja" ważna od od 20/5 do do 20/6.

Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Praktiker
  • Logo Koszyk Hydraulika
  • Logo Compo
  • Logo Szarotka
  • Logo Apis
  • Logo Sklepy Laserowe

Praktiker, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Praktiker

Oferta Praktiker podzielona jest na kilka działów: ogród, wnętrza, narzędzia, budowa i remont, artykuły gospodarcze. Swoim klientom specjaliści Praktikera zawsze oferują fachowe porady i wskazówki co do tego, co najlepiej kupić i jak poradzić sobie z konkretnym problemem budowlanym.

Znajdujące się w ofercie Praktiker meble ogrodowe to także prawie trzymetrowe domki dla dzieci, w których pociechy mogą przeżywać wspaniałe przygody.

Pierwszy w Polsce market Praktiker otwarto w Jankach pod Warszawą w 1997 roku, do dziś jest ich już 24 - najpopularniejsze z nich to: Praktiker WrocławPraktiker PoznańPraktiker WarszawaPraktiker OlsztynPraktiker RzeszówPraktiker LublinPraktiker Katowice i Praktiker Kraków. Warto zaznaczyć, że godziny otwarcia Praktier są bardzo dogodne.

Sklep internetowy Praktiker Online jest miejscem, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje i wyjątkowe okazje. Praktiker był pierwszym w Polsce marketem budowlanym, którzy otworzył sklep online (w 2011 roku).

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Praktiker RybnikPraktiker RadomPraktiker ZabrzePraktiker PiłaPraktiker LesznoPraktiker KielcePraktiker ŁódźPraktiker CzęstochowaPraktiker Grudziądz czy Praktiker Gdańsk. Ich klienci mogą skorzystać takich usług dodatkowych jak: stolarka, zamówienia specjalne, transport czy raty.

Klienci marketów najchętniej kupują dostępne w ofercie Praktiker drzwi, a także panele podłogowe Praktiker, meble kuchenne Praktiker. Dużą popularnością cieszą się także znajdujące się w marketach Praktiker lampy i dostępne w ofercie Praktiker tapety.

Regularnie wydawany jest katalog Praktikergazetka promocyjna Praktiker, której aktualną wersję zawsze można znaleźć na Tiendeo.pl.