Tiendeo official website

Gazetka maj 2024 - LEROY MERLIN

Ważny 2 dni

Szukasz najlepszych promocji z Leroy Merlin?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Leroy Merlin, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Leroy Merlin ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Leroy Merlin on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Leroy Merlin "Gazetka maj 2024 - LEROY MERLIN" ważna od od 9/5 do do 23/5 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Praktiker
  • Logo Koszyk Hydraulika
  • Logo Compo
  • Logo Szarotka
  • Logo Apis
  • Logo Sklepy Laserowe

Leroy Merlin, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Leroy Merlin?

W tej chwili na portalach YouTube czy Vimeo można oglądać około 200 różnych „lip dubs” ze sklepów Leroy Merlin z całego świata. Ich pracownicy nagrywają swoje filmiki na terenie magazynów, produkty dostępne w ofercie stanowią elementy scenografii. Pojemniki z farbą zamieniają się w perkusje, w kabinach prysznicowych się śpiewa, deski sedesowe imitują fantazyjne kapelusze.

Filmik nakręcony w LM Valencienne do piosenki ‘Barbra Streisand’ zespołu Duck Sauce, przedstawia wyścig traktorów ogrodowych po terenie sklepu. Na innym pracownicy ścigają się w wózkach sklepowych, a na zakończenie wspólnie tańczą. „Lip dub” z lutego 2011 roku, z Leroy Merlin St Etienne obejrzało na YouTube ponad 300 tysięcy osób.

Terminu „lip dub” po raz pierwszy użył w 2006 roku Jakob Lodwick, założyciel Vimeo. 
Podczas spaceru nakręcił on krótki filmik, w którym śpiewał piosenkę, w domu dodał do niego oryginalną ścieżkę dźwiękową z pliku MP3 i postanowił ten eksperyment nazwać właśnie „lip dub”. Pisarz i bloger, Tom Johnson, uważa, że dobry „lip dub” charakteryzuje się spontanicznością, autentycznością, współuczestnictwem i jest po prostu dobrą zabawą.

Leroy Merlin: powstał w 1923 roku we Francji. Obecną nazwę posiada od 1960 roku. Marka posiada ok. 300 sklepów w 12 krajach.

Godziny otwarcia Leroy Merlin są dogodne dla klientów lubiących robić zakupy rano, w ciągu dnia lub dopiero po pracy. Markety oferują m.in. dywany, meble, kuchenne, żyrandole, firanki, a także narzędzia budowlane, kominy czy instalacje sanitarne. Dostępne w Leroy Merlin drzwi cieszą się uznaniem klientów.

Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. Dlatego sklep Leroy Merlin posiada w ofercie głównie produkty od polskich producentów i dystrybutorów.

Warto też wspomnieć o marketach: Leroy Merlin Kalisz, Leroy Merlin Piaseczno, Leroy Merlin Rzeszów, Leroy Merlin Gdańsk, Leroy Merlin Poznań, Leroy Merlin Łódź, Leroy Merlin Katowice i Leroy Merlin Sosnowiec. Na klientów czeka fachowa obsługa i obowiązujące w Leroy Merlin promocje.

Godziny otwarcia Leroy Merlin są dogodne dla klientów lubiących robić zakupy wcześnie rano, w ciągu dnia lub dopiero po pracy.

Leroy Merlin Inspiracje to projekty gotowych rozwiązań, dla tych wszystkich, którzy szukają pomysłów na nowoczesny wystrój wnętrz.

Meble kuchenne Leroy Merlin czy dostępne w Leroy Merlin lampy są znane z dobrej jakości wykonania i ciekawego designu.