Tiendeo official website

Promocja 5.03.2024

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z OBI?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w OBI, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od OBI ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od OBI on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki OBI "Promocja 5.03.2024" ważna od od 23/2 do do 5/3 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Castorama
  • Logo Bricomarche
  • Logo Leroy Merlin
  • Logo Husqvarna
  • Logo OBI
  • Logo Jula

OBI, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

OBI

Historia OBI rozpoczęła się w 1970 r. gdy w centrum handlowym w Hamburgu powstał pierwszy market OBI. Jako jeden z pierwszych sklepów w Niemczech OBI oferowało narzędzia, sprzęt elektryczny i inne artykuły potrzebne do urządzania i dbania o dom. Niedługo potem aby przyciągnąć klientów płci żeńskiej w OBI zaczęto sprzedawać kwiaty i artykuły dekoracyjne. Obecna oferta OBI to np: meble ogrodowe OBI, tapety OBI czy lampy OBI.

W Polsce pod marką OBI działa już 45 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Najpopularniejsze sklepy to m.in.: OBI Lublin, OBI Kraków, OBI Warszawa, OBI Wrocław, OBI Bydgoszcz, OBI Olsztyn, OBI Kielce, OBI Łódź i OBI PoznańOBI jest międzynarodowym koncernem, który w Europie zarządza 500 marketami. Firma działa przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech.

Od 2006 roku sklep OBI wspiera Fundację Dziecięca Fantazja, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom. Jak można przeczytać na stronie internetowej firmy do dziś dzięki wspieraniu fundacji udało się spełnić ponad 150 marzeń.

Godziny otwarcia OBI są dogodne dla klientów lubiących robić zakupy rano, w ciągu dnia lub dopiero po pracy. Miła i fachowa obsługa chętnie pomoże w dokonaniu wyboru i odpowie na wszystkie pytania.

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: OBI Tychy, OBI Radom, OBI Rybnik, OBI Katowice, OBI Gdańsk, OBI Opole, OBI Toruń czy OBI Włocławek. Ich klienci mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak: karta podarunkowa OBI, rozłożenie należności na raty czy transport.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się także dostępne w marketach OBI drzwi, panele podłogowe OBI oraz kabiny prysznicowe OBI.

Znajdujący się na stronie OBI katalog i gazetka promocyjna OBI, do przejrzenia na Tiendeo.pl, to idealne sposoby aby poznać obowiązujące w marketach OBI promocje.