Urodziny! taniej az do -50%

Ważny 3 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Majster?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Majster, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Majster ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Majster on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Majster "Urodziny! taniej az do -50%" ważna od 16/06/2022 do 10/07/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Majster i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Budownictwo i ogród

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Budownictwo i ogród - twoje miasto

Majster, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Majster

Oferta Polskich Marketów Budowlanych Majster obejmuje przede wszystkim materiały budowlane, ale także i artykuły wyposażenia wnętrz. Można w nich nabyć m.in.: firany, zasłony, wentylatory, oświetlenie, narzędzia ogrodowe, nasiona, grille, podłogi, alkomaty, elektronarzędzia, a nawet karmy dla zwierząt. Profesjonalni pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w dokonaniu wyboru.

Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie, a markety Majster znajdują się w takich miejscowościach jak: Jasło, Brzesko, Chełm, Sanok, Trzebinia, Gorlice, Krosno, Tarnobrzeg czy Dębica. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Produkty nabyć można też online w sklepie internetowym Majster, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje. Przed zakupami warto zapoznać się z gazetką promocyjną Majster.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne