Tiendeo official website

Castorama Katalog Ogrody 2023

Ważny 2 dni

Promocje Castorama

Szukasz najlepszych promocji z Castorama?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Castorama, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Castorama ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 4 gazetek od Castorama on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Castorama "Castorama Katalog Ogrody 2023" ważna od od 1/3 do do 30/9 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Castorama
  • Logo Bricomarche
  • Logo Leroy Merlin
  • Logo Husqvarna
  • Logo OBI
  • Logo Jula

Castorama, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Castoramie?

Opłynięcie świata zajęło Ellen MacArthur 71 dni, 14 godzin, 18 minut i 33 sekundy. W sumie kobieta przepłynęła ponad 50 tysięcy kilometrów, a średnia prędkość jej łodzi wynosiła prawie 16 węzłów. Podczas rejsu musiała być ciągle czujna i zasypiała na nie dłużej niż 20 minut.

Wyczyn żeglarki przyciągnął niespotykaną dotąd uwagę mediów. O rekordzie pisały wszystkie najważniejsze gazety, relacjonowały go telewizje z całego świata. Bezprecedensowe było także wsparcie sponsorów. Jednym z najważniejszych była Castorama, a trimaran którym płynęła MacArthur pomalowany był w kolory firmy. 
We wrześniu 2010 roku Ellen MacArthur, w wieku 34 lat przeszła na żeglarską emeryturę i założyła fundację, która wspomaga rozwój ekonomii zrównoważonego rozwoju.

Castorama: marka została założona w 1969 roku we Francji. Posiada ponad 800 sklepów w krajach Europy i Azji. Firma zatrudnia ok. 12 tysięcy osób.

Dostępne w marketach Castorama drzwi, materiały budowlane, ogrzewanie, stolarka, wentylacja, wyposażenie domu, artykuły elektryczne, kleje, śrubki, łączniki, artykuły metalowe, narzędzia, podłogi i ściany, farby i meble są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

Sklep Castorama stara się funkcjonować zgodnie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu, kształtując strategię swego działania tak, by dbać o środowisko, pracowników i klientów.

Panele podłogowe Castorama dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Castorama Kielce, Castorama Bielsko czy Castorama Lublin. Ich klienci mogą liczyć na fachową obsługę i miłą atmosferę.

Znajdujące się w ofercie Castorama meble kuchenne charakteryzują się atrakcyjną ceną i dobrą jakością wykonania.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kabiny prysznicowe Castorama. Niektóre z nich posiadają masaż wodny i radio!

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie