Tiendeo official website

Oferty Castorama

Ponad miesiąc

  Promocje Castorama

  Szukasz najlepszych promocji z Castorama?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Castorama, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Castorama ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Castorama on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Castorama "Oferty Castorama" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Praktiker
  • Logo Koszyk Hydraulika
  • Logo Compo
  • Logo Szarotka
  • Logo Apis
  • Logo Sklepy Laserowe

  Castorama, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w Castoramie?

  Opłynięcie świata zajęło Ellen MacArthur 71 dni, 14 godzin, 18 minut i 33 sekundy. W sumie kobieta przepłynęła ponad 50 tysięcy kilometrów, a średnia prędkość jej łodzi wynosiła prawie 16 węzłów. Podczas rejsu musiała być ciągle czujna i zasypiała na nie dłużej niż 20 minut.

  Wyczyn żeglarki przyciągnął niespotykaną dotąd uwagę mediów. O rekordzie pisały wszystkie najważniejsze gazety, relacjonowały go telewizje z całego świata. Bezprecedensowe było także wsparcie sponsorów. Jednym z najważniejszych była Castorama, a trimaran którym płynęła MacArthur pomalowany był w kolory firmy. 
  We wrześniu 2010 roku Ellen MacArthur, w wieku 34 lat przeszła na żeglarską emeryturę i założyła fundację, która wspomaga rozwój ekonomii zrównoważonego rozwoju.

  Castorama: marka została założona w 1969 roku we Francji. Posiada ponad 800 sklepów w krajach Europy i Azji. Firma zatrudnia ok. 12 tysięcy osób.

  Dostępne w marketach Castorama drzwi, materiały budowlane, ogrzewanie, stolarka, wentylacja, wyposażenie domu, artykuły elektryczne, kleje, śrubki, łączniki, artykuły metalowe, narzędzia, podłogi i ściany, farby i meble są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

  Sklep Castorama stara się funkcjonować zgodnie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu, kształtując strategię swego działania tak, by dbać o środowisko, pracowników i klientów.

  Panele podłogowe Castorama dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

  Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Castorama Kielce, Castorama Bielsko czy Castorama Lublin. Ich klienci mogą liczyć na fachową obsługę i miłą atmosferę.

  Znajdujące się w ofercie Castorama meble kuchenne charakteryzują się atrakcyjną ceną i dobrą jakością wykonania.

  Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kabiny prysznicowe Castorama. Niektóre z nich posiadają masaż wodny i radio!