Promocje Jula

Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Jula i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Budownictwo i ogród - twoje miasto

Jula, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Jula

Jula jest firmą rodzinną, która powstała w 1979 roku w miejscowości Jultop w Szwecji. Pierwszym artykułem, który sprzedawała firma były łuparki do drewna. Pierwszy sklep otworzono w miejscowości Skara w połowie lat osiemdziesiątych. Dziś sklepy Jula funkcjonują w Szwecji, Norwegii i w Polsce. Dostępne w sklepach Jula promocje od lat przyciągają klientów.

Oferta Jula obejmuje narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektrykę i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, części i akcesoria samochodowe, artykuły gospodarstwa domowego oraz AGD i RTV. Dostępny na Tiendeo.pl i na stronie Jula katalog prezentuje nowości w ofercie; warto się z nim zapoznać przed udaniem się na zakupy.

Jula jest firmą dbającą o środowisko i działającą zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego promuje produkty przyjazne środowisku, w czym bierze także czynny udział oddział Jula Polska.

Dostępna na stronie Jula lista sklepów zawiera szczegółowe dane na temat ich lokalizacji i godzin otwarcia.

Dostępne w marketach Jula narzędzia przydadzą się zarówno domowym majsterkowiczom, jak i zawodowcom. Jedno jest pewne - z oferty Jula może skorzystać każdy, a promocje w Jula pozwolą upolować prawdziwą okazję.

Gazetki Jula zawierają także inspiracje remontowo-budowlane i wiele ofert tematycznych.

Warto pamiętać, że aktualna gazetka Jula jest zawsze dostępna na Tiendeo.pl!