Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Jula.

Szukasz najlepszych promocji z Jula?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Jula, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Jula ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Jula i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Budownictwo i ogród jak na przykład ulotka z Leroy Merlin "Katalog Projekty 2023" ważna od od 8/11 do do 31/12.

Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Castorama
  • Logo Bricomarche
  • Logo Leroy Merlin
  • Logo Husqvarna
  • Logo OBI
  • Logo Jula

Jula, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Jula

Jula jest firmą rodzinną, która powstała w 1979 roku w miejscowości Jultop w Szwecji. Pierwszym artykułem, który sprzedawała firma były łuparki do drewna. Pierwszy sklep otworzono w miejscowości Skara w połowie lat osiemdziesiątych. Dziś sklepy Jula funkcjonują w Szwecji, Norwegii i w Polsce. Dostępne w sklepach Jula promocje od lat przyciągają klientów.

Oferta Jula obejmuje narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektrykę i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, części i akcesoria samochodowe, artykuły gospodarstwa domowego oraz AGD i RTV. Dostępny na Tiendeo.pl i na stronie Jula katalog prezentuje nowości w ofercie; warto się z nim zapoznać przed udaniem się na zakupy.

Jula jest firmą dbającą o środowisko i działającą zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego promuje produkty przyjazne środowisku, w czym bierze także czynny udział oddział Jula Polska.

Dostępna na stronie Jula lista sklepów zawiera szczegółowe dane na temat ich lokalizacji i godzin otwarcia.

Dostępne w marketach Jula narzędzia przydadzą się zarówno domowym majsterkowiczom, jak i zawodowcom. Jedno jest pewne - z oferty Jula może skorzystać każdy, a promocje w Jula pozwolą upolować prawdziwą okazję.

Gazetki Jula zawierają także inspiracje remontowo-budowlane i wiele ofert tematycznych.

Warto pamiętać, że aktualna gazetka Jula jest zawsze dostępna na Tiendeo.pl!

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie