Tiendeo official website

Wszystkie nasze najlepsze oferty - tylko teraz!

Ważny 14 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Jula?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Jula, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Jula ani żadnych innych sklepów z kategorii Budownictwo i ogród w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Jula on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Jula "Wszystkie nasze najlepsze oferty - tylko teraz!" ważna od od 20/5 do do 10/6 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Budownictwo i ogród

  • Logo Praktiker
  • Logo Koszyk Hydraulika
  • Logo Compo
  • Logo Szarotka
  • Logo Apis
  • Logo Sklepy Laserowe

  Jula, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Jula

  Jula jest firmą rodzinną, która powstała w 1979 roku w miejscowości Jultop w Szwecji. Pierwszym artykułem, który sprzedawała firma były łuparki do drewna. Pierwszy sklep otworzono w miejscowości Skara w połowie lat osiemdziesiątych. Dziś sklepy Jula funkcjonują w Szwecji, Norwegii i w Polsce. Dostępne w sklepach Jula promocje od lat przyciągają klientów.

  Oferta Jula obejmuje narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektrykę i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, części i akcesoria samochodowe, artykuły gospodarstwa domowego oraz AGD i RTV. Dostępny na Tiendeo.pl i na stronie Jula katalog prezentuje nowości w ofercie; warto się z nim zapoznać przed udaniem się na zakupy.

  Jula jest firmą dbającą o środowisko i działającą zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego promuje produkty przyjazne środowisku, w czym bierze także czynny udział oddział Jula Polska.

  Dostępna na stronie Jula lista sklepów zawiera szczegółowe dane na temat ich lokalizacji i godzin otwarcia.

  Dostępne w marketach Jula narzędzia przydadzą się zarówno domowym majsterkowiczom, jak i zawodowcom. Jedno jest pewne - z oferty Jula może skorzystać każdy, a promocje w Jula pozwolą upolować prawdziwą okazję.

  Gazetki Jula zawierają także inspiracje remontowo-budowlane i wiele ofert tematycznych.

  Warto pamiętać, że aktualna gazetka Jula jest zawsze dostępna na Tiendeo.pl!