Accessories Guide 2022

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Promocje Husqvarna

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Husqvarna i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Budownictwo i ogród

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Budownictwo i ogród - twoje miasto

Husqvarna, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Husqvarna

Oferta marki to przede wszystkim takie narzędzia jak: piła spalinowa Husqvarna, kosiarki Husqvarna, przecinarki, traktory, dmuchawy, siekiery, narzędzia oraz wszelkiego rodzaju części do maszyn Husqvarna.

Piły spalinowe Husqvarna cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie. Warto zaznaczyć, że dealerzy Husqvarna zajmują się także serwisem i posiadają bogate doświadczenie w branży maszyn do pracy w lesie i budowlanych. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje.

Mało kto wie, że firma produkuje także znakomite skomputeryzowane maszyny do szycia oraz sprzęt gospodarstwa domowego; dużą popularnością cieszą się też motocykle Husqvarna.

Najpopularniejsze produkty marki to m.in.: pilarki Husqvarna 236, Husqvarna 445 i Husqvarna 450 oraz piła Husqvarna 340.

Kosiarka Husqvarna to jedna z najbardziej przydatnych rzeczy dla posiadaczy ogrodów; dzięki niej trawnik zawsze będzie wyglądał świetnie.

Doskonałym miejscem na uzyskanie dokładnych informacji o produkcie i fachowej porady jest stacjonarny sklep Husqvarna. Na terenie Polski działa blisko 400 dealerów marki.

Serwis Husqvarna słynie z profesjonalnego podejścia do klientów, którzy zawsze mogą liczyć na szybkie rozwiązanie wszelkich problemów.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne