Tiendeo official website

Oferta do 3.03.2024

Ważny 2 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Podwawelska Spółdzielnia Spożywców?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Podwawelska Spółdzielnia Spożywców ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Podwawelska Spółdzielnia Spożywców on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Podwawelska Spółdzielnia Spożywców "Oferta do 3.03.2024" ważna od od 26/2 do do 3/3 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Znajdź Podwawelska Spółdzielnia Spożywców katalogów w Twoim mieście

  Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan
  • Logo Żabka

  Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

  Podwawelska Spółdzielnia Spożywców posiada 16 placówek na terenie Krakowa. Najważniejsze z nich to Hala Targowa na Grzegórzkach, Delikatesy w Rynku Głównym, sklep przy ul. Meissnera, sklep przy ul. Brodowicza oraz specjalistyczny salon z wysokiej jakości zastawą stołową. W ofercie delikatesów należących do Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców znajdziemy świeże warzywa i owoce, pieczywo, mięso, wędliny, nabiał, napoje gazowane, soki, słodycze i wiele innych artykułów przydatnych w codziennych sprawunkach.

  Klienci sklepów i delikatesów Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców mogą liczyć na atrakcyjne promocje i dogodne godziny otwarcia placówek. Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z aktualną gazetką promocyjną Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców.