Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Podwawelska Spółdzielnia Spożywców.

Szukasz najlepszych promocji z Podwawelska Spółdzielnia Spożywców?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Podwawelska Spółdzielnia Spożywców ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Podwawelska Spółdzielnia Spożywców i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Supermarkety jak na przykład ulotka z Biedronka "Biedronka gazetka" ważna od 25/06/2022 do 13/07/2022.

Znajdź Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Twoim mieście

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Podwawelska Spółdzielnia Spożywców i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Supermarkety

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - twoje miasto

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców posiada 16 placówek na terenie Krakowa. Najważniejsze z nich to Hala Targowa na Grzegórzkach, Delikatesy w Rynku Głównym, sklep przy ul. Meissnera, sklep przy ul. Brodowicza oraz specjalistyczny salon z wysokiej jakości zastawą stołową. W ofercie delikatesów należących do Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców znajdziemy świeże warzywa i owoce, pieczywo, mięso, wędliny, nabiał, napoje gazowane, soki, słodycze i wiele innych artykułów przydatnych w codziennych sprawunkach.

Klienci sklepów i delikatesów Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców mogą liczyć na atrakcyjne promocje i dogodne godziny otwarcia placówek. Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z aktualną gazetką promocyjną Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne