Najlepsze promocje w Zawiersciu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Zawiercie

Zawiercie jest miastem leżącym na terenie historycznej Małopolski. Znajduje się w województwie śląskim i według danych z 31 grudnia 2012 roku liczyło 51 688 mieszkańców, co dawało mu 87 miejsce pod względem liczby ludności w kraju. Zawiercie często jest nazywane „bramą na Jurę”, ponieważ stąd wychodzi wiele szlaków turystycznych na centralną część Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej znajduje się Centrum Handlowe Muszkieterów, w którym działa sklep Intermarche. Pierwszy duży obiekt handlowo-rozrywkowy Galeria Marcredo Center powstanie w Zawierciu w najbliższych latach. Mieszkańcy mogą także skorzystać z oferty sklepów sieci Tesco oraz Biedronka.

W Zawierciu działają dwa luksusowe hotele: Hotel Zawiercie i Villa Verde, będący jednym z największych obiektów Spa na Śląsku. Turyści mogą też odwiedzić Hutę Szkła znajdującą się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Zwiedzanie odbywa się podczas normalnej pracy hutników, co pozwala przyjrzeć się z bliska procesowi powstawania wyrobów kryształowych.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy