Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Zambrów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 234 aktualnych gazetek z Zambrów, pochodzących z 633 różnych sklepów.

Zambrów

Zambrów to miasto położone w województwie podlaskim, w powiecie zambrowskim, nad Jabłonką. Mieszka w nim około 22 tysiące osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Zambrowie znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Polomarket, PSS Społem, Lewiatan, Abc czy Grosik. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Neonet, Media Expert, Avans i Partner AGD RTV. Ponadto w Zambrowie znajdziemy wypożyczalnię samochodów, market PSB Mrówka, sklepy meblowe oraz bank spółdzielczy.

Zambrów to także ciekawe zabytki, rozrywka i dobra oferta gastronomiczna. Na smaczny posiłek w miłej atmosferze zapraszają restauracje W Malinowym Chruśniaku i Akropolis oraz pizzeria Diavolo. Przy Centrum Kultury w Zambrowie działa kino, wyświetlające filmy w technologii 3D. Do najciekawszych zabytków miasta nalezą: kościół parafialny pw. Trójcy Przenajświętszej z końca XIX wieku, cmentarz rzymskokatolicki i stare kamienice. Ofertę Zambrowa uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Nubis, Hotel Impresja i pokoje gościnne Stara Poczta.