Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Zakopane?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Pepco i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 253 aktualnych gazetek z Zakopane, pochodzących z 665 różnych sklepów.

Zakopane

Zakopane jest nazywane zimową stolicą Polski. To prawie 27 tysięczne miasto od wielu lat przyciąga rzesze turystów z kraju i zagranicy. Położenie u podnóża Tatr, duża liczba atrakcji, dobrze zaopatrzone sklepy i świetne restauracje sprawiają, że w Zakopanem nigdy nie można się nudzić.

Miasto posiada bogatą ofertę handlową. W Zakopanem działają takie sklepy jak: Biedronka, PSS Społem, Carrefour czy Tesco. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonie Mix Electronics. Główną ulicą handlową Zakopanego są oczywiście Krupówki – tutaj skupia się większość ruchu turystycznego. Znajdziemy na nich liczne sklepy sportowe i turystyczne, z obuwiem górskim i sprzętem wspinaczkowym, takie jak: Horyzont, Alpin czy Rossignol. Na Krupówkach mieszczą się także najpopularniejsze restauracje, gospody i bary. Miłośnicy filmów mogą odwiedzić kina Giewont i Sokół.

Jednak Zakopane to przede wszystkim wyjątkowe atrakcje turystyczne. W zimie dostępne są liczne stoki narciarskie, a w lecie swoje szlaki otwiera Tatrzański Park Narodowy. Wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch dla wielu będzie niezapomnianą przygodą. Ofertę Zakopanego uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, pokoje gościnne i kwatery prywatne.