Najlepsze promocje w Ząbkach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Ząbki

Ząbki to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób.

Bliskość Warszawy sprawia, że mieszkańcy mają łatwy dostęp do dużych sklepów i galerii handlowych. Niemniej jednak miasto posiada dobrą ofertę handlową. W Ząbkach znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Makro Cash & Carry, Abc czy Żabka. Ich godziny otwarcia dopasowane są do trybu życia mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie Ząbek mieszczą się Marki, w których zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1, a obok niego sklep meblowy Ikea.

Smaczne jedzenie w miłej atmosferze w Ząbkach znaleźć można w restauracjach Na Skrajnej i To Tu oraz w pizzeriach Biesiadowo i Da Grasso.

Podczas pobytu w Ząbkach warto zobaczyć miasto-ogród, zaprojektowane przez Tadeusza Tołwińskiego w 1912 roku. Ten unikatowy kompleks miał łączyć w sobie mieszkanie, miejsce pracy i wypoczynku. Niestety po wojnie zaniechano ukończenia pomysłu architekta – na szczęście do dziś przetrwało kilka zabytkowych willi, które można podziwiać, spacerując wśród pięknych alei.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.