Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wyszków?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 154 aktualnych gazetek z Wyszków, pochodzących z 397 różnych sklepów.

Wyszków

Wyszków to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wyszkowskim, nad Bugiem. Mieszka w nim około 27 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Wyszkowie znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, PSS Społem, Lewiatan czy Kaufland. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Media Expert, Neonet, Avans i Mix Electronics. Ponadto w Wyszkowie znajdziemy drogerię Rossmann, market PSB Mrówka, księgarnie, sklep zoologiczny, sklep sportowy City Sport, sklep motoryzacyjny, sklep komputerowy, sklep Inter Cars i liczne salony kosmetyczne. Popularnym miejscem zakupowym w Wyszkowie jest Galeria Wyszków, gdzie mieszczą się markowe butiki.

Wyszków to także rozrywka, ciekawe zabytki i dobre lokale gastronomiczne. Na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze zapraszają restauracje Leśny Dworek i Gospoda Pod Dębami oraz pizzerie Manhattan i Da Grasso. Miłośnicy filmów na pewno znajdą coś dla siebie w repertuarze kina Hutnik. Ofertę Wyszkowa uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Baśnowia i pokoje gościnne.