Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Września?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 235 aktualnych gazetek z Września, pochodzących z 925 różnych sklepów.

Września

Września to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. We Wrześni działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Polomarket, PSS Społem, Dino, Żabka czy Kaufland. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Mix Electronics, Avans, Neonet i Media Expert, a komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto we Wrześni znajdziemy księgarnie, wypożyczalnię samochodów, sklep muzyczny, sklep medyczny, sklep sportowy i bank spółdzielczy.

Września to także ciekawe zabytki, rozrywka i dobra oferta gastronomiczna. Na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze zapraszają restauracje Margeritta i Baszta oraz pizzeria Capri. Przy ulicy Koszarowej mieści się kino Trójka, wyświetlające filmy w technologii 3D. Najlepsze imprezy odbywają się w klubie Best. Podczas pobytu we Wrześni warto zwiedzić kościół Wniebowzięcia NMP z połowy XV wieku, cmentarz farny, zespół pałacowy, budynek ratusza oraz willę starosty z 1913 roku. Ofertę Wrześni uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Czardasz położony nad Zalewem Wrzesińskim i pensjonat Mansarda.