Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wołomin?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 788 aktualnych gazetek z Wołomin, pochodzących z 10532 różnych sklepów.

Wołomin

Wołomin to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Mieszka w nim około 37 tysięcy osób. Miejscowość jest częścią aglomeracji warszawskiej.

Dzięki bliskości Warszawy mieszkańcy mają łatwy dostęp do dużych sklepów i galerii handlowych. Niemniej jednak sam Wołomin posiada bogatą ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland, Polomarket czy MarcPol. W mieście funkcjonuje kilka lokali sprzedających sprzęt RTV i AGD. Ponadto w Wołominie znajdziemy sklep Świat Rowerów, sklep zielarski, sklep motoryzacyjny oraz wiele innych placówek handlowych.

Wołomin to także dobra oferta rozrywkowa i gastronomiczna. Na terenie miasta działa kino Kultura i basen, a co piątek odbywają się koncerty rockowe. Na smaczny posiłek i przyjemne spędzenie czasu zapraszają restauracje Zielony Goździk i U Stefaniaków oraz pizzeria Da Grasso. Okoliczne lasy przyciągają do Wołomina miłośników spacerów pragnących odpocząć od zgiełku miasta. Ofertę uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Huragan i Hotel Livia.