Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wieluń?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 240 aktualnych gazetek z Wieluń, pochodzących z 373 różnych sklepów.

Wieluń

Wieluń to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie wieluńskim. Mieszka w nim około 24 tysiące osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Wieluń.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Wieluniu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, Kaufland czy Abc. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Mix Electronics, Avans i Neonet. Ponadto w Wieluniu znajdziemy sklep myśliwski Szóstak, sklep muzyczny, wypożyczalnię samochodów, księgarnię Globus i wiele innych placówek handlowych.

Wieluń to także ciekawe zabytki, dobre lokale gastronomiczne i rozrywka. W mieście działa kino, basen, a w Centrum Rozrywki Black dostępna jest kręgielnia. Na smaczny posiłek i przyjemne spędzenie czasu zapraszają restauracje Roma, Latakia i pizzeria Da Grasso. W Wieluniu warto zwiedzić mury obronne, zabytkowe kościoły, cmentarze, budynek ratusza oraz Bramę Kaliską. Ofertę Wielunia uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Zielona Weranda, Hotel Maraton oraz gospodarstwa agroturystyczne.