Najlepsze promocje w Wągrowcu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Wągrowiec

Wągrowiec to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Wągrowcu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Lewiatan czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Neonet. Ponadto w Wągrowcu znajdziemy księgarnię, sklep z częściami do samochodów, sklep z zabawkami, sklep Komfort, salon 5.10.15 i wiele innych placówek handlowych. W poszukiwaniu smacznego jedzenia warto odwiedzić pizzerię DonMario.

Wągrowiec to także ciekawe zabytki, atrakcje turystyczne i rozrywka. Przy MDK działa kino, a miłośnicy pływania mogą odwiedzić Aquapark z basenami, sauną, grotą solną, siłownią i fitnessem. Dużą popularnością wśród przyjezdnych cieszy się unikatowe skrzyżowanie rzek Wełny i Nielby. W samym mieście znajduje się wiele wartych zwiedzenia zabytków, takich jak pocysterski klasztor z końca XVIII wieku czy wieża widokowa. Ofertę Wągrowca uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Jamajka położony nad jeziorem Rgielskim.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.