Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wągrowiec?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 216 aktualnych gazetek z Wągrowiec, pochodzących z 330 różnych sklepów.

Wągrowiec

Wągrowiec to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Wągrowcu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Lewiatan czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Neonet. Ponadto w Wągrowcu znajdziemy księgarnię, sklep z częściami do samochodów, sklep z zabawkami, sklep Komfort, salon 5.10.15 i wiele innych placówek handlowych. W poszukiwaniu smacznego jedzenia warto odwiedzić pizzerię DonMario.

Wągrowiec to także ciekawe zabytki, atrakcje turystyczne i rozrywka. Przy MDK działa kino, a miłośnicy pływania mogą odwiedzić Aquapark z basenami, sauną, grotą solną, siłownią i fitnessem. Dużą popularnością wśród przyjezdnych cieszy się unikatowe skrzyżowanie rzek Wełny i Nielby. W samym mieście znajduje się wiele wartych zwiedzenia zabytków, takich jak pocysterski klasztor z końca XVIII wieku czy wieża widokowa. Ofertę Wągrowca uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Jamajka położony nad jeziorem Rgielskim.