Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wałcz?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 371 aktualnych gazetek z Wałcz, pochodzących z 644 różnych sklepów.

Wałcz

Wałcz to miasto położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim. Mieszka w nim około 26 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Wałczu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Delta, PSS Społem, Żabka czy Abc. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Media Expert, Neonet i Partner AGD RTV. Ponadto w Wałczu znajdziemy sklep Pepco, Textil Market, sklep meblowy Krzyś, sklep zielarski i wiele innych placówek handlowych.

Wałcz to także liczne atrakcje turystyczne i rozrywka. Przy Wałeckim Centrum Kultury działa kino Tęcza z ciekawym repertuarem. Położenie Wałcza nad jeziorami przyciąga miłośników sportów wodnych. Nad jeziorem Raduń mieści się Miejski Ośrodek Sportu, w którym można wynająć kajaki, motorówki, rowery wodne, a nawet popłynąć w rejs statkiem Delfin. Okolice sprzyjają też uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. W Wałczu znajduje się jeden z największych w kraju parków linowych, a pod miastem istnieje „magiczna górka”, na którą przedmioty i samochody wtaczają się same. Ofertę Wałcza uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, pokoje gościnne i agroturystykę.