• Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Oferty

Z jakich promocji mogę skorzystać w Tychy?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 602 aktualnych gazetek z Tychy, pochodzących z 7579 różnych sklepów.

Centra handlowe

Zobacz wszystkie centrów handlowych
Tychy

Tychy określane są mianem miasta przeciągów, ponieważ niemal codziennie wieją tam wiatry. Związane jest to ze specyficznym położeniem geograficznym Tychów, do których czasami docierają nawet halne z Beskidów. Na 2016 rok zaplanowano otwarcie Gemini Park, pierwszej tak dużej galerii handlowej w Tychach. Budowa ma ruszyć na początku 2015 roku.

Aktualnie największym centrum handlowym jest City Point – czterokondygnacyjna galeria z markowymi sklepami, lokalami usługowymi, 5-salowym kinem, kawiarniami i restauracjami. Cieszący się dużą popularnością wśród mieszkańców City Point nie spoczął na laurach i od 2012 rozbudowuje się, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Wspierają go w tym władze miasta. Oprócz sklepów takich jak: Empik, House, Inglot, Diverse czy Reserved, na terenie galerii mieści się także klub fitness Active Point, kierujący swą ofertą do aktywnych, pragnących prowadzić zdrowy tryb życia kobiet. Ponadto w Tychach znajduje się także Saturn, RTV Euro AGD i supermarket Tesco.

Bedąc w Tychach warto odwiedzić zbudowane w latach 50. osiedle Anna, które jest modelowym przykładem architektury socrealistycznej. To właśnie tam zaczynał karierę wokalista Dżemu, Rysiek Riedel.