Najlepsze promocje w Tychach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Tychach

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Centra handlowe w Tychach

Zobacz więcej
Tychy

Tychy określane są mianem miasta przeciągów, ponieważ niemal codziennie wieją tam wiatry. Związane jest to ze specyficznym położeniem geograficznym Tychów, do których czasami docierają nawet halne z Beskidów. Na 2016 rok zaplanowano otwarcie Gemini Park, pierwszej tak dużej galerii handlowej w Tychach. Budowa ma ruszyć na początku 2015 roku.

Aktualnie największym centrum handlowym jest City Point – czterokondygnacyjna galeria z markowymi sklepami, lokalami usługowymi, 5-salowym kinem, kawiarniami i restauracjami. Cieszący się dużą popularnością wśród mieszkańców City Point nie spoczął na laurach i od 2012 rozbudowuje się, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Wspierają go w tym władze miasta. Oprócz sklepów takich jak: Empik, House, Inglot, Diverse czy Reserved, na terenie galerii mieści się także klub fitness Active Point, kierujący swą ofertą do aktywnych, pragnących prowadzić zdrowy tryb życia kobiet. Ponadto w Tychach znajduje się także Saturn, RTV Euro AGD i supermarket Tesco.

Bedąc w Tychach warto odwiedzić zbudowane w latach 50. osiedle Anna, które jest modelowym przykładem architektury socrealistycznej. To właśnie tam zaczynał karierę wokalista Dżemu, Rysiek Riedel.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo