Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Tomaszów Mazowiecki?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 230 aktualnych gazetek z Tomaszów Mazowiecki, pochodzących z 558 różnych sklepów.

Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki leży w województwie łódzkim. Według danych z 30 czerwca 2010 roku miasto liczyło 65 375 mieszkańców i było 6. największym obszarowo i 4. co do liczby ludności miastem w województwie. Jest prężnym ośrodkiem przemysłu ceramicznego, spożywczego, włókienniczego, maszynowego, odzieżowego, metalowego oraz skórzanego.

Działa tutaj Dom Handlowy Tomax oraz CH Panorama. Na rogu ulic Legionów i Fabrycznej mieści się Galeria Bulwary. Mieszkańcy mogą robić zakupy w supermarkecie Carrefour, Kaufland czy Tesco, a także w dyskontach Biedronka i Lidl. Sprzęt agd i rtv nabyć można w Media Expert oraz Avansie. Hurtownia Małgosia zajmuje się hurtową jak i detaliczną sprzedażą rowerów. Na ulicy Mościckiego mieści się kino Włókniarz.

O Tomaszowie pisał Julian Tuwim. Stąd pochodziła jego żona, do której poeta pisał listy i wiersze miłosne. Po jakimś czasie złożył je w tom poetycki zatytułowany „Siódma jesień”, ponieważ po tylu latach od zakochania wzięli ślub. Z tego tomu pochodzi tekst Tomaszów, śpiewany przez Ewę Demarczyk do muzyki Zygmunta Koniecznego.