Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Tarnowskie Góry?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 634 aktualnych gazetek z Tarnowskie Góry, pochodzących z 6758 różnych sklepów.

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto leżące w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku zamieszkiwało je 61 002 mieszkańców. Swój bieg zaczynają tutaj dwie rzeki: Stoła i Drama. Tarnowskie Góry są najludniejszym miastem w Polsce, w którym władze wykonawczą sprawuje burmistrz, a nie prezydent.

Przy ulicy Nakielskiej funkcjonuje Centrum Handlowo-Usługowe Hala Targowa, gdzie znajdują się 233 stanowiska oferujące produkty z branży: spożywczej, przemysłowej, konfekcyjnej oraz usługowej. Na rok 2016 planowane jest otwarcie galerii handlowej Centrum Zakupów Tarnowskie Góry w budynkach byłych zakładów odzieżowych Tarmilo. Mieszkańcy mogą też skorzystać z oferty marketu budowlanego Castorama.

Jednym z najciekawszych zabytków w mieście jest budynek ratusza pochodzący z XIX wieku. W jego elewacji kontrastują ze sobą trzy surowce: czerwona cegła klinkierowa, śląski granit oraz piaskowiec pochodzący z Warty Bolesławieckiej. Fasadę poddano renowacji w 2010 roku.