Najlepsze promocje w Tarnowskich Górach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Tarnowskich Górach Zobacz więcej

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto leżące w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku zamieszkiwało je 61 002 mieszkańców. Swój bieg zaczynają tutaj dwie rzeki: Stoła i Drama. Tarnowskie Góry są najludniejszym miastem w Polsce, w którym władze wykonawczą sprawuje burmistrz, a nie prezydent.

Przy ulicy Nakielskiej funkcjonuje Centrum Handlowo-Usługowe Hala Targowa, gdzie znajdują się 233 stanowiska oferujące produkty z branży: spożywczej, przemysłowej, konfekcyjnej oraz usługowej. Na rok 2016 planowane jest otwarcie galerii handlowej Centrum Zakupów Tarnowskie Góry w budynkach byłych zakładów odzieżowych Tarmilo. Mieszkańcy mogą też skorzystać z oferty marketu budowlanego Castorama.

Jednym z najciekawszych zabytków w mieście jest budynek ratusza pochodzący z XIX wieku. W jego elewacji kontrastują ze sobą trzy surowce: czerwona cegła klinkierowa, śląski granit oraz piaskowiec pochodzący z Warty Bolesławieckiej. Fasadę poddano renowacji w 2010 roku.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.