Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Tarnobrzeg?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 181 aktualnych gazetek z Tarnobrzeg, pochodzących z 739 różnych sklepów.

Tarnobrzeg

Założony w 1593 roku przez magnacki ród Tarnowskich Tarnobrzeg był ośrodkiem handlu i rzemiosła, a do niedawna największym centrum wydobycia i przetwórstwa siarki w Polsce. Miasto leży w województwie podkarpackim i  według danych z 31 grudnia 2013 roku zamieszkiwało tam 48 558 osób. Tarnobrzeg zajmuje pierwsze miejsce w kraju pod względem średniej długości życia kobiet.

W najbliższych latach powstanie pierwsze w mieście centrum handlowe Galeria Tarnobrzeg. Zakupy spożywcze zrobić można w supermarketach sieci Biedronka i Lidl. Przy ulicy Sikorskiego działa salon Avans, ponadto obecne są tu sklepy Carrefour, Kaufland, Intermarche oraz Merkury Market. Na ul. Sandomierskiej znajduje się popularny outlet 50 Style. Mieszkańcy mogą też skorzystać z oferty marketu budowlanego Majster.

Przy Tarnobrzeskim Domu Kultury działa kino Wisła. W mieście odbywa się kilka imprez cyklicznych, m.in.: Bartoszki Film Festival, Satyr Blues Nights czy Międzynarodowy Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Smaczny posiłek można zjeść w lubianej przez tarnobrzeżan pizzerii Tertio.