Najlepsze promocje w Tarnobrzegu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Tarnobrzeg

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Tarnobrzeg

Założony w 1593 roku przez magnacki ród Tarnowskich Tarnobrzeg był ośrodkiem handlu i rzemiosła, a do niedawna największym centrum wydobycia i przetwórstwa siarki w Polsce. Miasto leży w województwie podkarpackim i  według danych z 31 grudnia 2013 roku zamieszkiwało tam 48 558 osób. Tarnobrzeg zajmuje pierwsze miejsce w kraju pod względem średniej długości życia kobiet.

W najbliższych latach powstanie pierwsze w mieście centrum handlowe Galeria Tarnobrzeg. Zakupy spożywcze zrobić można w supermarketach sieci Biedronka i Lidl. Przy ulicy Sikorskiego działa salon Avans, ponadto obecne są tu sklepy Carrefour, Kaufland, Intermarche oraz Merkury Market. Na ul. Sandomierskiej znajduje się popularny outlet 50 Style. Mieszkańcy mogą też skorzystać z oferty marketu budowlanego Majster.

Przy Tarnobrzeskim Domu Kultury działa kino Wisła. W mieście odbywa się kilka imprez cyklicznych, m.in.: Bartoszki Film Festival, Satyr Blues Nights czy Międzynarodowy Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Smaczny posiłek można zjeść w lubianej przez tarnobrzeżan pizzerii Tertio.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne