Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Szczytno?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 207 aktualnych gazetek z Szczytno, pochodzących z 201 różnych sklepów.

Szczytno

Szczytno to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, nad jeziorami Domowe Małe i Domowe Duże. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób. W Szymanach pod Szczytnem zlokalizowany jest, jedyny w tej części kraju, Międzynarodowy Port Lotniczy Szczytno-Szymany.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Szczytnie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Pepco, Lewiatan, Intermarche, Stokrotka, PSS Społem czy Carrefour Express. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Neonet, Media Expert i Avans. Ponadto w Szczytnie znajdziemy: księgarnie, sklep muzyczny, sklepy z meblami Black Red White oraz sklep zoologiczno-wędkarski. W Szczytnie działa jedno centrum handlowe – Galeria Mazur.

Szczytno to także cykliczne imprezy, atrakcje turystyczne i dobra oferta gastronomiczna. Na smaczne posiłki zapraszają restauracja Mazuriana oraz pizzerie Da Grasso i Toscana. Bliskość jezior sprawia, że Szczytno jest znakomitym miejscem na uprawianie sportów wodnych. Ponadto znajduje się tutaj wiele wartych zwiedzenia zabytków, w tym ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku. Ofertę Szczytna uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Leśna, Hotel Krystyna, Hotel Grota, a także domki letniskowe i agroturystykę.

Oferowane produkty w Szczytno