Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Świecie?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 218 aktualnych gazetek z Świecie, pochodzących z 428 różnych sklepów.

Świecie

Świecie to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie świeckim. Mieszka w nim około 26 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Świecie.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Świeciu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland czy Lewiatan. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Neonet i Media Expert. Ponadto w Świeciu znajdziemy sklep ogrodniczy, sklep sportowy i sklep chiński. Na smaczny posiłek i miłe spędzenie czasu zapraszają restauracje Stylowa i Gajówka oraz pizzeria Da Grasso.

Świecie to także ciekawa oferta turystyczna i rozrywka. Przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji działa kino, wyświetlające filmy w technologii 3D. W mieście znajduje się pole namiotowe i kemping, prowadzi tędy kilka atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych. Najpopularniejszym zabytkiem Świecia jest niewątpliwie zamek krzyżacki z XIV wieku. Warto wspomnieć, że budowla jest miejscem zimowej hibernacji nietoperzy z gatunku mopek. Ofertę Świecia uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: hotele i pokoje gościnne.