Najlepsze promocje w Świeciu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Świecie

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Świecie

Świecie to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie świeckim. Mieszka w nim około 26 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Świecie.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Świeciu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland czy Lewiatan. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Neonet i Media Expert. Ponadto w Świeciu znajdziemy sklep ogrodniczy, sklep sportowy i sklep chiński. Na smaczny posiłek i miłe spędzenie czasu zapraszają restauracje Stylowa i Gajówka oraz pizzeria Da Grasso.

Świecie to także ciekawa oferta turystyczna i rozrywka. Przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji działa kino, wyświetlające filmy w technologii 3D. W mieście znajduje się pole namiotowe i kemping, prowadzi tędy kilka atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych. Najpopularniejszym zabytkiem Świecia jest niewątpliwie zamek krzyżacki z XIV wieku. Warto wspomnieć, że budowla jest miejscem zimowej hibernacji nietoperzy z gatunku mopek. Ofertę Świecia uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: hotele i pokoje gościnne.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne