Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Świebodzice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 566 aktualnych gazetek z Świebodzice, pochodzących z 1441 różnych sklepów.

Świebodzice

Świebodzice to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim. Mieszka w nim około 23 tysiące osób. Miejscowość od południa graniczy z Wałbrzychem.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Świebodzicach działają takie sklepy jak: Biedronka, Tesco, supermarket Eko, Polomarket, Małpka Express czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonie Media Expert. Ponadto w Świebodzicach znajdziemy sklep zoologiczny, sklep meblowy, sklepy odzieżowe, kwiaciarnię Victoria i wiele innych placówek handlowych. Jednym z ważniejszych przedsiębiorstw na terenie Świebodzic jest Termet SA, firma produkująca piece grzewcze.

Świebodzice to także oferta rozrywkowa, dobre lokale gastronomiczne i ciekawe zabytki. W mieście działa Aquapark Wodne Centrum Rekreacji z basenem sportowym, rekreacyjnym, sauną, zjeżdżalnią i jacuzzi. Na smaczny posiłek zaprasza pizzeria Roma. Przebywając w Świebodzicach, warto zwiedzić starówkę, zabytkowe kościoły, klasycystyczny ratusz miejski z XVIII wieku i fragmenty murów obronnych. Ofertę Świebodzic uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Księżyc i pokoje gościnne.