Top Sklepy

Oferty

Centra handlowe

Zobacz wszystkie centrów handlowych
Swarzędz

Swarzędz to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad Jeziorem Swarzędzkim, 10 km od centrum Poznania. Mieszka w nim około 31 tysięcy osób.

W Swarzędzu znajdziemy wiele popularnych sklepów, takich jak: Biedronka, Lidl, Carrefour Express, Lewiatan czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonie RTV Euro AGD, a komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Swarzędz znany jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości mebli, które bez problemu konkurują z produktami zagranicznymi. W mieście działa jedno centrum handlowe – ETC Swarzędz, w którym znajdziemy salony meblowe, butiki z najnowszą modą oraz supermarket Intermarche. Obok niego mieści się market budowlany Leroy Merlin. Ponadto w Swarzędzu funkcjonują sklepy sportowe, sklepy rowerowe, sklep ogrodniczy, sklep elektryczny i wypożyczalnia samochodów.

Swarzędz to także dobra oferta gastronomiczna. Na smaczny posiłek zapraszają restauracje Don Lucci i Między Nami oraz pizzerie Camerino i Da Grasso. Ofertę Swarzędza uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Amarylis i Pałacyk Pod Lipami.