Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Starogard Gdański?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 319 aktualnych gazetek z Starogard Gdański, pochodzących z 942 różnych sklepów.

Starogard Gdański

Starogard Gdański  leży w województwie pomorskim nad Wierzycą. Jest stolicą i centrum nadwiślańsko-pomorskiego regionu Kociewie oraz jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Według danych z 30 czerwca 2013 roku zamieszkiwało tu 48 690 osób.

W najbliższym czasie w mieście zostaną otwarte dwie galerie handlowo-rozrywkowe: Neptun i Gryf. Obecnie mieszkańcy mogą skorzystać z oferty Centrum Handlowego Carrefour, Domu Handlowego Stella, Centrum Handlowego Wierzyca, Centrum Handlowego Kociewie oraz Galerii Szwarc. Przy ulicy Mickiewicza znajduje się trzygwiazdkowy Hotel Bachus, gdzie mieści się restauracja z salą balową na 200 osób, a przy Skarszewskiej działa Restauracja & Hotel Ren.

Odwiedzając Starogard Gdański warto obejrzeć zachowane fragmenty murów obronnych z XIV wieku oraz baszty: Gdańską, Tczewską, Narożną i Wodną. Ciekawym zabytkiem jest także najstarszy w mieście gotycki Kościół św. Mateusza wybudowany w XIV wieku.

W Starogardzie urodził się jeden z najlepszych polskich piłkarzy, Kazimierz Deyna.