Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Stargard Szczeciński?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 223 aktualnych gazetek z Stargard Szczeciński, pochodzących z 520 różnych sklepów.

Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński leży nad rzeką Iną w województwie zachodniopomorskim. Jest najstarszym obok Szczecina miastem na pomorzu. Według danych GUS-u z 31 marca 2011 liczył 69 966 mieszkańców, co daje mu 3. miejsce w województwie.

Ulica Wyszyńskiego i jej otoczenie stanowi największe skupisko usługowe w Stargardzie Szczecińskim. W mieście działają cztery targowiska: przy ul. Reja, Płatnerzy, Szczecińskiej i na osiedlu Zachód. Funkcjonuje 17 super- i hipermarketów spożywczych (w tym Biedronka oraz Lidl), 6 supermarketów elektronicznych (m.in. Media Expert, RTV Euro AGD), a także 4 supermarkety budowlane i dekoracyjne (Castorama). W śródmieściu znajdują się popularne centra handlowe: CH 2000, CH Rondo, CH Zodiak, CH Metro. W sercu starego miasta powstała Galeria Starówka - to inwestycja, której zadaniem jest przywrócenie reprezentacyjnego charakteru otoczeniu katedry i Kościoła Mariackiego.

Wszelkie informacje na temat oferty handlowej i promocji w Stargardzie Szczecińskim znaleźć można na tiendeo.pl