Najlepsze promocje w Stargardzie Szcześcińskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Stargardzie Szcześcińskim Zobacz więcej

Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński leży nad rzeką Iną w województwie zachodniopomorskim. Jest najstarszym obok Szczecina miastem na pomorzu. Według danych GUS-u z 31 marca 2011 liczył 69 966 mieszkańców, co daje mu 3. miejsce w województwie.

Ulica Wyszyńskiego i jej otoczenie stanowi największe skupisko usługowe w Stargardzie Szczecińskim. W mieście działają cztery targowiska: przy ul. Reja, Płatnerzy, Szczecińskiej i na osiedlu Zachód. Funkcjonuje 17 super- i hipermarketów spożywczych (w tym Biedronka oraz Lidl), 6 supermarketów elektronicznych (m.in. Media Expert, RTV Euro AGD), a także 4 supermarkety budowlane i dekoracyjne (Castorama). W śródmieściu znajdują się popularne centra handlowe: CH 2000, CH Rondo, CH Zodiak, CH Metro. W sercu starego miasta powstała Galeria Starówka - to inwestycja, której zadaniem jest przywrócenie reprezentacyjnego charakteru otoczeniu katedry i Kościoła Mariackiego.

Wszelkie informacje na temat oferty handlowej i promocji w Stargardzie Szczecińskim znaleźć można na tiendeo.pl

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.