Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Starachowice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 336 aktualnych gazetek z Starachowice, pochodzących z 982 różnych sklepów.

Starachowice

Starachowice leżą w województwie świętokrzyskim na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Miasto leży w dolinie rzeki Kamiennej, a dookoła otaczają je rozległe lasy. Według danych z 31 grudnia 2013 roku zamieszkiwało tu  51 158 osób.

W Starachowicach znajduje się Galeria Kamienna z supermarketem Biedronka i sklepem RTV Euro Agd, a także nowo otwarta Galeria Galardia z hipermarketem Tesco oraz czterosalowym kinem Helios. Galeria Handlowa Skałka, która zastąpiła targowisko miejskie Manhattan posiada w swojej ofercie odzież oraz produkty spożywcze.

Ze Starachowic pochodzą też słynne Stary, samochody ciężarowe produkowane w mieście od zakończenia wojny do lat 90. Obecnie właścicielem fabryki jest niemiecka spółka MAN, która produkuje tu szkielety swoich autobusów. W Starachowicach znajdują się trzy zbiorniki wodne z kąpieliskami i wypożyczalniami sprzętu wodnego czynnymi w sezonie letnim. Spragnieni relaksu i zregenerowania sił odpocząć mogą w czterogwiazdkowym Hotelu Europa business & SPA przy ulicy Radomskiej.