Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Śrem?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Pepco i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 209 aktualnych gazetek z Śrem, pochodzących z 834 różnych sklepów.

Śrem

Śrem to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, nad Wartą. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Śrem.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Śremie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Intermarche, PSS Społem, Pepco czy E. Leclerc. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonie Media Expert. Ponadto w Śremie znajdziemy kosmetyczkę, wypożyczalnię quadów, sklepy rowerowe, księgarnie i wiele innych placówek handlowych. Pod koniec 2014 roku w Śremie została otwarta Galeria Handlowa Społem, w której działają takie marki jak: Deichmann, Cropp czy Sinsay. Popularnym miejscem zakupowym w mieście jest także targowisko miejskie.

W Śremie znajduje się wiele wartych zwiedzenia zabytków. Należą do nich: rynek wytyczony w XVI wieku, budynek ratusza z XIX wieku, późnogotycki kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej, plebania przy ulicy Farnej, zespół poklasztorny franciszkanów, wieża ciśnień i zabytkowe kamienice. Ofertę Śremu uzupełnia kino Słonko oraz baza noclegowa obejmująca m.in.: Hotel Pod Wieżą i agroturystykę w okolicznych miejscowościach.