Najlepsze promocje w Sopocie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Sopot

Sopot jest jednym z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Od wielu lat przyjeżdżają tu turyści pragnący przejść się po najdłuższym w Europie molo o drewnianej konstrukcji, zobaczyć słynny Krzywy Domek, odwiedzić Monciak czy udać się na Sopot Festival.

Miasto liczy około 38 tysięcy mieszkańców. Wybierając się w Sopocie na zakupy, możemy liczyć na bogatą ofertę handlową. Działają tutaj takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc, Carrefour Express, Delikatesy Alma, PSS Społem czy Lewiatan. Sopot nie posiada dużego centrum handlowego, jednak bliskość Gdańska i Gdyni zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do galerii handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych, gdzie nabyć można np. sprzęt rtv i agd. Ponadto w Sopocie znajdziemy Empik, sklepy muzyczne, antykwariat i sklep odzieżowy Prosto. Na smaczny posiłek zapraszają liczne nadmorskie bary, tawerny, restauracje i pizzerie.

Sopot to także świetna oferta rozrywkowa i turystyczna. W mieście znajduje się wiele wartych zwiedzenia zabytków, jak choćby Opera Leśna czy Latarnia Morska. Przy Monciaku działa kino Multikino, wyświetlające filmy w technologii 3D, a przy ul. Zamkowa Góra mieści się Aquapark. Ofertę Sopotu uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Grand Hotel, Hotel Chiński Zhong Hua, a także tanie noclegi w kwaterach prywatnych, pokoje gościnne i motele.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.