Najlepsze promocje w Siedlcach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Siedlcach Zobacz więcej

Siedlce

Siedlce położone są we wschodniej Polsce na terenie województwa mazowieckiego zaledwie 90 km od Warszawy. Według danych z 30 czerwca 2013 roku żyło tu 76 438 ludzi, co daje 47. miejsce w kraju i 4. w województwie. Miasto ma świetnie rozwinięty handel, usługi i przemysł.

W Siedlcach znajduje się pierwsze i największe w subregionie Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galeria Siedlce. Oprócz tego działa tu CH Arche oraz 9 domów handlowych. Funkcjonują kina Helios i Novekino. Na ulicy Brzeskiej mieści się Media Expert, a w Galerii Siedlce zakupy agd można zrobić w sieci RTV Euro AGD. Mieszkańcy chętnie korzystają z oferty dyskontów Lidl i Biedronka, a także hipermarketów Kaufland oraz Tesco.

Warto zaznaczyć, że w Siedlacach znajduje się jedyny w Polsce obraz El Greca – Ekstaza świętego Franciszka. Odbywa się także wiele festiwali i imprez kulturalnych o zasięgu ogólnopolskim.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.