Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo PKO Bank Polski

Z jakich promocji mogę skorzystać w Sanok?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 311 aktualnych gazetek z Sanok, pochodzących z 560 różnych sklepów.

Sanok

Sanok to miasto położone w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, nad Sanem. Mieszka w nim około 40 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Sanoku działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka, Stokrotka, PSS Społem, Delikatesy Centrum czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet, Media Expert i Partner AGD RTV. Komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Sanoku znajdziemy księgarnię Sobótka, drogerię Rossmann, salony kosmetyczne, wypożyczalnię samochodów, sklepy muzyczne, sklepy motoryzacyjne z częściami do samochodów oraz sklep firmowy 4F. Na smaczny posiłek w Sanoku zapraszają restauracje Stary Kredens i U Szwejka oraz pizzeria Palermo. Szukający dobrych imprez, powinni udać się do Klubu Hades.

Sanok to także liczne atrakcje turystyczne i rozrywka. Przy Sanockim Domu Kultury działa kino z ciekawym repertuarem. Dużą popularnością cieszy się Muzeum Historyczne z największą w Europie kolekcją ikon oraz wystawą prac Zdzisława Beksińskiego. Miasto posiada także wiele interesujących zabytków, a najciekawszym z nich jest Zamek Królewski. Ofertę Sanoka uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Bona i Hotel Jagielloński.