Najlepsze promocje w Sanoku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Sanoku Zobacz więcej

Sanok

Sanok to miasto położone w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, nad Sanem. Mieszka w nim około 40 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Sanoku działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka, Stokrotka, PSS Społem, Delikatesy Centrum czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet, Media Expert i Partner AGD RTV. Komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Sanoku znajdziemy księgarnię Sobótka, drogerię Rossmann, salony kosmetyczne, wypożyczalnię samochodów, sklepy muzyczne, sklepy motoryzacyjne z częściami do samochodów oraz sklep firmowy 4F. Na smaczny posiłek w Sanoku zapraszają restauracje Stary Kredens i U Szwejka oraz pizzeria Palermo. Szukający dobrych imprez, powinni udać się do Klubu Hades.

Sanok to także liczne atrakcje turystyczne i rozrywka. Przy Sanockim Domu Kultury działa kino z ciekawym repertuarem. Dużą popularnością cieszy się Muzeum Historyczne z największą w Europie kolekcją ikon oraz wystawą prac Zdzisława Beksińskiego. Miasto posiada także wiele interesujących zabytków, a najciekawszym z nich jest Zamek Królewski. Ofertę Sanoka uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Bona i Hotel Jagielloński.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.