Najlepsze promocje w Sandomierzu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Sandomierzu Zobacz więcej

Sandomierz

Sandomierz to miasto położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób.

Miasto posiada dwa centra handlowe – Galerię Sandomierz i Centrum Handlowe Planeta. W Sandomierzu znajdziemy także sklepy popularnych sieci, takich jak: Biedronka, Abc, Pepco, Kaufland, Carrefour czy Stokrotka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet i Media Expert. Na terenie Sandomierza funkcjonują księgarnie, sklep muzyczny, sklepy rowerowe, sklep wędkarski i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek w Sandomierzu i miłe spędzenie czasu zapraszają restauracje Sarmacka i Retro oraz pizzeria Modena.

Sandomierz to także atrakcje turystyczne, rozrywka i wyjątkowe zabytki. Przez miasto przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych. Dużą popularnością wśród przyjezdnych cieszą się Podziemia Sandomierza, które można zwiedzać nawet w nocy. Przy Sandomierskim Centrum Kultury działa kino Starówka z ciekawym repertuarem. Ofertę Sandomierza uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Grodzki, Motel Królowej Jadwigi, a także kwatery prywatne, pensjonaty i agroturystykę.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.