Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Sandomierz?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 293 aktualnych gazetek z Sandomierz, pochodzących z 945 różnych sklepów.

Sandomierz

Sandomierz to miasto położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób.

Miasto posiada dwa centra handlowe – Galerię Sandomierz i Centrum Handlowe Planeta. W Sandomierzu znajdziemy także sklepy popularnych sieci, takich jak: Biedronka, Abc, Pepco, Kaufland, Carrefour czy Stokrotka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet i Media Expert. Na terenie Sandomierza funkcjonują księgarnie, sklep muzyczny, sklepy rowerowe, sklep wędkarski i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek w Sandomierzu i miłe spędzenie czasu zapraszają restauracje Sarmacka i Retro oraz pizzeria Modena.

Sandomierz to także atrakcje turystyczne, rozrywka i wyjątkowe zabytki. Przez miasto przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych. Dużą popularnością wśród przyjezdnych cieszą się Podziemia Sandomierza, które można zwiedzać nawet w nocy. Przy Sandomierskim Centrum Kultury działa kino Starówka z ciekawym repertuarem. Ofertę Sandomierza uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Grodzki, Motel Królowej Jadwigi, a także kwatery prywatne, pensjonaty i agroturystykę.