Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Rybnik?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 654 aktualnych gazetek z Rybnik, pochodzących z 3768 różnych sklepów.

Rybnik

Rybnik jest 14 największym i 25 najludniejszym miastem w Polsce. Jego nazwa nawiązuje do czasów, gdy w miejscu dzisiejszego rynku był staw hodowlany, a mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa. W centrum Rybnika znajdują się dwie galerie handlowo-usługowe Rybnik Plaza oraz Focus Mall.

Znacznym udogodnieniem dla mieszkańców są też liczne supermarkety i dyskonty zlokalizowane w okolicach Śródmieścia, takie jak: Media Markt, RTV Euro AGD, Empik, Smyk czy Biedronka. Focus Mall nie jest zwykłym centrum handlowym – został bowiem zbudowany na terenie dawnego browaru, który istniał tutaj od XIX wieku. Inwestor pragnąc uszanować piwowarską tradycję miasta, zachował fragment komina i budynek słodowni, w której mieści się KFC oraz C&A. Na trzech kondygnacjach znajduje się 85 sklepów, 7-salowe kino i wielopoziomowy parking. Focus Mall jest więc idealnym przykładem, że tradycja i nowoczesność mogą się wzajemnie dopełniać.

Z kolei Rybnik Plaza stawia na dynamiczny rozwój i jest idealnym miejscem na rodzinne zakupy. Można tutaj znaleźć zarówno przystępne cenowo marki oraz te bardziej ekskluzywne jak Pierre Cardin, Wittchen czy Apart. Na pewno jest to dobre miejsce, gdy pragniemy poznać najnowsze trendy w modzie albo po prostu miło spędzić czas z bliskimi.