Najlepsze promocje w Rybniku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Rybniku Zobacz więcej

Rybnik

Rybnik jest 14 największym i 25 najludniejszym miastem w Polsce. Jego nazwa nawiązuje do czasów, gdy w miejscu dzisiejszego rynku był staw hodowlany, a mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa. W centrum Rybnika znajdują się dwie galerie handlowo-usługowe Rybnik Plaza oraz Focus Mall.

Znacznym udogodnieniem dla mieszkańców są też liczne supermarkety i dyskonty zlokalizowane w okolicach Śródmieścia, takie jak: Media Markt, RTV Euro AGD, Empik, Smyk czy Biedronka. Focus Mall nie jest zwykłym centrum handlowym – został bowiem zbudowany na terenie dawnego browaru, który istniał tutaj od XIX wieku. Inwestor pragnąc uszanować piwowarską tradycję miasta, zachował fragment komina i budynek słodowni, w której mieści się KFC oraz C&A. Na trzech kondygnacjach znajduje się 85 sklepów, 7-salowe kino i wielopoziomowy parking. Focus Mall jest więc idealnym przykładem, że tradycja i nowoczesność mogą się wzajemnie dopełniać.

Z kolei Rybnik Plaza stawia na dynamiczny rozwój i jest idealnym miejscem na rodzinne zakupy. Można tutaj znaleźć zarówno przystępne cenowo marki oraz te bardziej ekskluzywne jak Pierre Cardin, Wittchen czy Apart. Na pewno jest to dobre miejsce, gdy pragniemy poznać najnowsze trendy w modzie albo po prostu miło spędzić czas z bliskimi.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.