Najlepsze promocje w Rudej Śląskiej

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Rudej Śląskiej Zobacz więcej

Ruda Śląska

Każda z jedenastu dzielnic Rudy Śląskiej rozwijała się jako oddzielna miejscowość, dlatego związki pomiędzy nimi nie są zbyt silne. Dopiero w latach 50. stworzono z nich dwa miasta: Nowy Bytom i Rudę, a w 1959 roku połączono je w istniejącą do dziś Rudę Śląską.

Dzielnica Wirek aspiruje do miana centrum handlowo-usługowego tego blisko 150 tysięcznego miasta. To właśnie tam znajduje się Centrum Handlowo-Rozrywkowe Plaza. Na pierwszym piętrze mieści się kino Cinema-City i centrum rozrywki Pink Bowlin & Club, gdzie rodzice mogą zagrać w kręgle na unikatowej, 10-torowej kręgielni marki Brunswick American Bowling Ten-Pin, podczas gdy najmłodsi szaleć będą na dwupoziomowym placu zabaw. Niezaprzeczalną atrakcją Rudy Śląskiej jest Aquadrom – park wodny posiadający w swojej ofercie basen sportowy, basen z ruchomym dnem, tubę dla płetwonurków i fantastycznie zakręconą zjeżdżalnię Wirek, nazwaną na cześć dzielnicy miasta.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.